Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Według mnie bardzo dobrze, że wzrosną ceny mieszkań i "nikogo nie będzie stać", bo najwyższa pora aby polskie społeczeństwo zmieniło swoją mentalność i podejście do własności, otóż.. NIE, NIE MUSISZ MIEĆ WŁASNEGO MIESZKANIA. Możesz mieszkać u kogoś całe życie i korona ci z głowy nie spadnie. Tak samo jak nie musisz mieć nowego iPhone co rok, ciuchów Calvn Klein za pół twojej wypłaty i nowego samochodu na kredyt tylko po to żeby szpanować. Problem NIE JEST w cenach nieruchomośc a w post-komunistycznej mentalności Polaków, aby MIEĆ i to mieć nowe (taki bunt młodego pokolenia bo dawniej nic nie było twoją własnością).

#nieruchomosci #kredythipoteczny #polska #mieszkanie #wynajem #kredyt #dom #bezpiecznykredyt #kredyt2procent #ekonomia #inwestycje #mieszkaniedeweloperskie #deweloperka #warszawa #krakow #wroclaw #poznan #bk0



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Według mnie bardzo dobrze, że wzrosną ceny mi...

źródło: Jz9k9kpTURBXy9kZjkzYmE2MDI2ZmJkNmYxOGI3YTUyMjBhOTQzYzZiMi5qcGeSlQMAzFHNDxfNCH2TBc0EsM0Cdt4AAaEwAQ

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
o najwyższa pora aby polskie społeczeństwo zmieniło swoją mentalność i podejście do własności


@mirko_anonim: xd każde żyjątko na ziemi, od jednokomórkowców po wieloryby ma #!$%@? swoje miejsce i nie musi nikomu płacić tylko ludzie muszą marnować ponad 1/3 życia aby płacić #!$%@? które na przekrętach, spadkach itp. się dorobiły na tyle aby ładować w beton xd. A tu z anonima troll wymyśli takie tezy z dupy dla gównoburzy xd. Nie po
  • Odpowiedz
  • 0
Przeczytaj co napisałeś i #!$%@? się w cymbał.

Po co mieć swoje i nie płacić za wynajem skoro można płacić komuś. Myśl jebniętego człowieka.
  • Odpowiedz