Wpis z mikrobloga

  • 33
@steamy_capybara_bath: Powroty były spoko gdy były nieoczekiwane tj. gdy wracały 2, maks 3 osoby na sezon, takie, które były warte uwagi. Gdy potem zamieniło się to w sytuację gdzie praktycznie każdy miał drugą szansę to przestało mieć sens, szczególnie jak ktoś siedział po to, żeby czekać na drugą połówkę która z jakiś powodów odpadała.
  • Odpowiedz
@steamy_capybara_bath wolę z powrotami, o ile nie są to jakiś randomowe osoby jak powrót kornelki fit blogerki. To raz, a dwa dzięki powrotom są zwroty akcji i jest więcej wygnan, imunitetow itp więc coś się dzieje. Uważam też, że zmarnowali potencjał tego sezonu przez brak powrotow i idzie to wszystko w kierunku love island.
  • Odpowiedz
Fajnie by było, gdyby ci co odpadną nadal jakoś uczestniczyli w grze, od nich coś by zależało, np. ten co odpadł poprowadziłby jakąś konkurencję i od jego przychylności zależałoby, kto zostanie a kto out
  • Odpowiedz
@leemealitie: Marzę aby na Pandorach stał telewizor z przygotowanymi fragmentami, które zaprzeczają odpowiedziom niektórych fałszywców. A to by się trochę osób zdziwiło jak mają dupsko obrabianie (ʘʘ)
  • Odpowiedz
dokładnie jak i puszczać conajmniej do piątku czy nawet sobty a nie srają na Player do środy a dla TV do czwartku,za długie przerwy jak dla mnie co zniechęca


@Amikamamy: Naprawdę nie rozumiem, po co oni to robią. Szczególnie, że - jak widać - to wydłużyło bez sensu ramówkę o aż półtora tygodnia (w innych telewizjach ramówka miała koniec generalnie w ubiegłym tygodniu). Gdyby zostawili te 5/6 odcinków na piątki,
  • Odpowiedz
@steamy_capybara_bath: dla mnie brak powrotów są na plus pod względem tego, że uczestnicy nie boja się wyrzucać innych obawiając się, że powrócą (np. Jessi wywalająca Elzę) - aczkolwiek rzeczywiście dynamika gry powinna zostać zwiększona, czyli częstsze odpadanie uczestników (ale pewnie wyszło to z tego, że przez brak powrotów uczestników „jest mniej”)
  • Odpowiedz
@steamy_capybara_bath ja nie mam Zdania bo w sumie dynamika programu, kiedy nie ma powrotów powinna być "szybsza". Więcej ludzi, więcej zawodów, testów, gier które niosą konsekwencje.
Od 7 sezony mamy sanatorium "gra o 100k". Produkcja nie dość że na ten sezon wybrała totalnie nietrafione miejsce to nie robi za wiele żeby się coś działo.
Pytanie? Czy w związku z tym mamy w programie znów kogoś z "rodziny" TVN.
Czy może produkcja
  • Odpowiedz
@steamy_capybara_bath: dla mnie niech zostanie bez powrotów, my tu dyskutujemy, ustalamy, prognozujemy, a i tak produkcja czyli "Klektor" zawsze wyklekocze swoje i dla oglądalności nawet wywalonych zostawił w programie, jakąś dziwną konkurencją decyzją czy juj wie czym, a wtulująca mu " elPacha" zawsze pięknie i elokwentnie przedstawi uczestnikom i widzom ich wspólny koncept.
  • Odpowiedz