Wpis z mikrobloga

  • 346
@Papudrak Tylko Duda podpisywał ułaskawienie skazanych polityków że swojego ugrupowania, tylko on robił to wielokrotnie dla tych samych gości xD, tylko Duda ułaskawiał wielokrotnie za to samo, tego samego gościa xDD. To jednak jest nowa "jakość" Wars odnotowanie :-)
  • Odpowiedz
@kwanty: cicho, nie dobra o tym mówić. Co z tego, że conajmniej 10% z tych ułaskawień to partyjni koledzy i gadające głowy poprzedniego rządu. Ułaskawienie Kamińskiego i Wąsika dwa razy, Grzegorz P. oraz Krzysztof B też ułaskawieni, Ogórek i Ziemkiewicz również. Chyba jeszcze ułaskawił tą idiotkę, co postanowiła szarpać ludzi za noszenie tęczowej flagi/torby. Same ofiary systemu. Wałęsa i Kwachu sprzątali po poprzednim ustroju i dużo z ułaskawionych to ofiary PRL,
  • Odpowiedz
  • 2
@kwanty: Kolega nie chce dostrzec czegoś co jest oczywiste.

Oglądałeś może film "Gladiator"? To właśnie dzieje się dziś w RP. Mamy igrzyska dla gawiedzi. Spuszcza się powietrze, z balonu nienawiści który pompowano przez lata. Demonizując i szczując na ludzi, którzy śmiali naruszyć zasady podziału tortu jakim jest Polska po 1989 r. Robi się igrzyska, by pod przykrywką robić swoje.
A to dopiero początek.
  • Odpowiedz
  • 10
Tu nie chodzi o ilość tylko o jakość. Wolałbym przeanalizować każdy przypadek. Można ułaskawieniem zrobić wbrew pozorom coś dobrego, a można ułaskawić Wąsika lub Kamińskiego.
  • Odpowiedz
Kłamać w służbie obcych interesów.


@Papudrak: Czysto teoretycznie, co jest lepsze:
Ułaskawić 10 pedofilów czy 100 kieszonkowców?

Ja wiem, że celujesz w osoby które łapią się na takie wykresy bez szczegółów, ale problem w tym że te osoby i tak kochają Dudę i Kaczyńskiego. One nawet kochają Suskiego, więc uderzasz do grupy do której nie musisz
  • Odpowiedz
  • 3
@ipkis123: Problem nie leży w tym, kto ile osób ułaskawił. Tylko o sposób przekazywania informacji i karmienie uprzedzeniami i w końcu nienawiścią. Po to to umieściłem.
A ty jesteś patologicznym przykładem plemiennego podejścia do polityki.
  • Odpowiedz
@Papudrak ja?
Tylko zaznaczyłem że liczy się jakość a nie ilość. Z Twojego wpisu gowno wynika.

Równie dobrze Wałęsa i Kwaśniewski mogli wypuszczać pedofilii i morderców a Kaczynski "niesłusznie skazanych przez układ". Nie wiem tego więc tak jak mówię, z tego co wrzuciłeś gowno wynika.

To nie jest wykres spożycia marchewki przez Prezydentów że można bezrefleksyjnie porównać same liczby.
  • Odpowiedz
@Papudrak:

Oglądałeś może film "Gladiator"? To właśnie dzieje się dziś w RP. Mamy igrzyska dla gawiedzi. Spuszcza się powietrze, z balonu nienawiści który pompowano przez lata. Demonizując i szczując na ludzi, którzy śmiali naruszyć zasady podziału tortu jakim jest Polska po 1989 r. Robi się igrzyska, by pod przykrywką robić swoje.

A to dopiero początek.

Z cyklu jak dużo napisać i jednocześnie nic nie napisać XD

Teraz prosimy o konkrety.
  • Odpowiedz
@Papudrak ta grafika świadczy jeszcze gorzej o Du*ie xd Odmówił 695 ułaskawień zwyklych obywateli, a swoich kolegów ułaskawiał jeszcze przed wyrokami. Z 116 ułaskawień na pewno większym odsetkiem są partyjni koledzy w porównaniu np z Kwaśniewskim.
  • Odpowiedz