Wpis z mikrobloga

@qew12: Wszyscy tu o testosteronie i witaminie D a masz również za mało witaminy B12. Przy takim poziomie możesz mieć również objawy niedoboru B12. Mężczyźni potrzebują dużo więcej B12 a te normy są bardziej ogólne.


@Alex_Mor: też to zauważyłam, nie chciałam już o tym pisać ale wyniki ma jakby jadł pizzę z makaronem i parówkami, siedział na tyłku w piwnicy i był ciągle przeziębiony. Serio @qew12 nie
  • Odpowiedz
  • 0
@qew12 ja mam od lat poziom testosteronu poniżej 400, ostatnio badałem jakoś dwa lata temu, podejrzewam że teraz wyszłoby jeszcze mniej (34 lvl). Co widzę po sobie to niska pewność siebie, ciągłe zmęczenie, kiepskie wyniki sportowe mimo że ten sport gdzieś od zawsze mi towarzyszy, ostatnio bardzo podupadło libido. Poziom D3 robiłem jakoś 2 lata temu, wyszło jeszcze niżej niż u ciebie, może ma to też jakiś związek. Ostatnio złączem suplementować
  • Odpowiedz
@MILIARDER_007: Nikt się z niego śmiać nie będzie, po za tym nie musi od razu ćwiczyć na siłowni, tylko może sobie zakupić hantelki i lecieć z tematem. Widzę że ty zawsze znajdziesz wymówkę żeby nic nie robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qew12

Nie ma tabletek na teścia? Ehh


Nie ma. Ale podawanie teścia to ostateczne i najgorsze wyjście. Teścia można podnieść naturalnie. Dietą, ćwiczeniami, dobrym wypoczynkiem (snem), itd.

Jak zaczniesz się kłuć, a nic nie zmienisz w stylu życia, to Twój organizm pod wpływem tego teścia z zewnątrz, zacznie jeszcze mniej własnego teścia wytwarzać. Błędne koło.
  • Odpowiedz
@qew12: jakie miasto byku? Nie martw sie, moim zdaniem powinienes sie cieszyc bo masz jasno zdiagnozowana przyczyne - podniesiesz testo i zycie Ci sie poprawi we wszystkich dziedzinach. Polecam tylko isc do dobrego endokrynologa, jak chcesz to napisz do mnie dam Ci swoj namiar. Zanim zdecydujesz sie na przyjmowanie testo (zapewnie dostal bys zastrzyki) ktore jest jak proteza (Zatracisz samodzielna produkcje) to polecam sprobowac najpierw podbic kuracja tabletkami (nie testo,
  • Odpowiedz
@qew12 daj znac co lekarz powie, jestem w bardzo podobnej sytuacji tylko moj wynik miesci sie ledwo w dolnej granicy normy. Czytalem w necie ze tyle powinenem miec po 50 a nie 30.
  • Odpowiedz