Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mieszkam ze swoją dziewczyną prawie dwa lata. Na samym początku - niedługo po tym jak się do niej przeprowadziłem - podczas sprzątania i układania rzeczy w szafie, zauważyłem komplet bardzo seksownej bielizny, jakiej nie powstydziłyby się aktorki filmów dla dorosłych. Ucieszyłem się wtedy, ponieważ myślałem, że któregoś razu moja ukochana zaskoczy mnie i pokaże się w niej. Mijały jednak tygodnie, miesiące a ja nadal nie widziałem jej w czymś innym, niż powyciągane majtki z pepco. I rozumiem, że koronkowe stringi nie są najwygodniejsze do codziennego noszenie, ale nadal, były okazje żeby założyć coś innego.
Ostatnio, podczas kolejnych porządków, gdy wyciągnęła rzeczony komplet, zaskoczony jakbym pierwszy raz go zobaczył, zapytałem o niego różową. Powiedziała, że dawniej zakładała i lubiła to. Pociągnąłem temat dalej, to dowiedziałem się, że to była cześć "różnych łóżkowych eksperymentów". Zatkało mnie. Mówi o łóżkowych eksperymentach a nasze przygody skończyły się na dwóch pozycjach na krzyż.
Dlaczego jej ex mógł doświadczać tego, a ja nie. Dlaczego traktowała go lepiej?
Ogólnie nasz związek wygląda dobrze, nie kłócimy się w ogóle, sporo rozmawiamy, mamy wspólne pasje, spędzamy dużo czasu razem i planujemy wspólną przyszłość. Dlaczego zatem? Czuję jakby miała mnie za kogoś gorszego niż jej ex.

Jest mi po prostu przykro.

#zwiazki #rozewepaski #niebieskiepaski #relacje #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 168
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: protip.. można porozmawiać z drugą osobą i zadać te pytania oraz powiedziec jak się czujesz.
2 lata relacji a ten rozmawiać nie potrafi xd cud że 2 lata ze sobą jesteście.
  • Odpowiedz
dowiedziałem się, że to była cześć "różnych łóżkowych eksperymentów"


@mirko_anonim: powinienes jej odpowiedziec ze rozumiesz to i ze z kolezanka z ktora masz kontakt tez tak eksperymentowales i miala podobne ciuszki
  • Odpowiedz
@paula_pila: Wychodzę z założenia, że skoro zaczęli już rozmawiać o tej bieliźnie, to dziewczyna powie do końca o co w tym chodzi, nie jest małym dzieckiem, żeby ją ciągnąć za język i zadawać konkretne pytania, sama też ma mózg i może go użyć, żeby wyjaśnić sytuację, ale skoro woli ją zamieść pod dywan, to znaczy, że i tak ma Opa głęboko gdzieś.
  • Odpowiedz
@paula_pila: 100 plusów ma koment potwierdzający, że wykopki są aż tak naiwni, żeby wierzyć że lasce trzeba mówić jakie gacie ma założyć do seksu, chyba musiałaby być ograniczona xD Z drugiej strony ta sytuacja pewnie nie daje podstaw do podejrzeń, jednak znaleźć rozwiązanie tej zagadki by się przydało xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja #!$%@? wielkie XD baba PRZEZ DWA LATA ani razu nie włożyła seksownej bielizny a tu co drugi wpis: no chlopa wina, powinien starać się, mówić jej coś miłego, kupić kwiaty, świeczki zapalić. A baba? Incelu ona nic nie musi!!! Powinieneś cieszyć się, że zgadza się na seks. Wy normalni jesteście? Widać, że większość cycki widziała u Lary Croft może.
  • Odpowiedz
  • 1
@paula_pila

moze poprzedni ją prosił o to i mówił, że to go kręci, a OP nigdy i np do łózka łazi w dziurawych gaciach XD to działa w dwie strony


to na co jej ta bielizna jak już nie jest z ex, a z obecnym partnerem nie chce experymentowac?
  • Odpowiedz