Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mieszkam ze swoją dziewczyną prawie dwa lata. Na samym początku - niedługo po tym jak się do niej przeprowadziłem - podczas sprzątania i układania rzeczy w szafie, zauważyłem komplet bardzo seksownej bielizny, jakiej nie powstydziłyby się aktorki filmów dla dorosłych. Ucieszyłem się wtedy, ponieważ myślałem, że któregoś razu moja ukochana zaskoczy mnie i pokaże się w niej. Mijały jednak tygodnie, miesiące a ja nadal nie widziałem jej w czymś innym, niż powyciągane majtki z pepco. I rozumiem, że koronkowe stringi nie są najwygodniejsze do codziennego noszenie, ale nadal, były okazje żeby założyć coś innego.
Ostatnio, podczas kolejnych porządków, gdy wyciągnęła rzeczony komplet, zaskoczony jakbym pierwszy raz go zobaczył, zapytałem o niego różową. Powiedziała, że dawniej zakładała i lubiła to. Pociągnąłem temat dalej, to dowiedziałem się, że to była cześć "różnych łóżkowych eksperymentów". Zatkało mnie. Mówi o łóżkowych eksperymentach a nasze przygody skończyły się na dwóch pozycjach na krzyż.
Dlaczego jej ex mógł doświadczać tego, a ja nie. Dlaczego traktowała go lepiej?
Ogólnie nasz związek wygląda dobrze, nie kłócimy się w ogóle, sporo rozmawiamy, mamy wspólne pasje, spędzamy dużo czasu razem i planujemy wspólną przyszłość. Dlaczego zatem? Czuję jakby miała mnie za kogoś gorszego niż jej ex.

Jest mi po prostu przykro.

#zwiazki #rozewepaski #niebieskiepaski #relacje #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 168
  • Odpowiedz
@paula_pila: A ja wyrażam nadzieję, że zastanowisz się trochę nad sytuacją przedstawiona przez OPa i dostrzeżesz zależności, dzięki którym op mógł się przez tą sytuację poczuć niedowartościowany, zwiedziony i w pewien sposób nieumyślnie skrzywdzony psychicznie. Jeśli nie zamierza używać tej bielizny, to po co ja trzyma w szafie? Jeśli sprawiała by jej przykrość, to nie lepiej byłoby ją wyrzucić i się od tego nieprzyjemnego doznania odciąć?
  • Odpowiedz
@paula_pila: No nie wiem, na razie rozmawiam z Tobą i pytam Ciebie, skoro uważasz, że np

Bielizne mogl jej kupic byly, jesli to takie wazne i przeciez moze to lubila ale byly zrobil jej zdjecie w tej bieliznie i wyslal do kumpli? a bielizna po prostu lezy w szafie.


To czemu jej nie wyrzuci skoro jest to dla niej tak nieprzyjemne, wręcz traumatyczne doświadczenie wysłania jej prywatnego, roznegliżowanego zdjęcia do
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: i na przyszlosc, zastanow sie z ta schozofrenia, bo to #!$%@? choroba i są tutaj osoby które na nią cierpią, a Ty rzucasz nią bo MIAŁES WRAZENIE ze interesuje sie Twoim zyciem łózkowym. To jak sobie interpretujesz niektóre rzeczy to Twoja sprawa co nie znaczy ze tak jest.

Jestesmy odpoiwedzialny za to co mówimy, nie jak interpretują to inni
  • Odpowiedz
@paula_pila: To ja na Twój przykład odpowiadam, wszystko co wymyślasz nie ma związku ze sprawą, równie dobrze możemy uznać, że strój podrzucili jej kosmici, ale co to zmienia?

Powiedziała, że dawniej zakładała i lubiła to. Pociągnąłem temat dalej, to dowiedziałem się, że to była cześć "różnych łóżkowych eksperymentów". Zatkało mnie. Mówi o łóżkowych eksperymentach a nasze przygody skończyły się na dwóch pozycjach na krzyż.


To jest clue problemu, skoro dziewczyna
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): Kiedy wy się przegrywy nauczycie jak rozmawiać ze swoimi partner(k)ami?
Zamiast piętnować za negatywne zachowanie, nagradzaj te pozytywne. "Czemu nie zakładasz tej seksownej bielizny dla mnie" jest pretensjonalne i jest zarzutem, zmień to na "Chciałbym cie zobaczyć w...". Spróbuj pare razy na parę sposobów, jak nie podziała i nic to nie zmienia to znaczy że i tak ma cie w dupie więc nie ma co tkwić w tym
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: moze byc bardziej "rozsądny" powod, na który ja nie wpadłam bo w takiej sytuacji nie byłam, ale go nie znamy bo OP nie spytał XD
i nie wiemy kto jest bardziej dosiwadczony łózkowo, op nic o swoim doswiadczeniu przeciez nie pisze
  • Odpowiedz
@paula_pila: Oczywiście, że pisze. Mówi o łóżkowych eksperymentach z użyciem przynajmniej erotycznej bielizny, a OP opowiada o dwóch pozycjach na krzyż. Z tego można wysnuć dość poprawny wniosek, że OP nie jest jakimś wielkim cssanowa, też operujemy tu na przypuszczeniu, ale mamy do niego dużo większe podstawy, niż z Twoją wymyślona historia, że ktoś zrobił jej w tej bieliźnie zdjęcie, o takiej negatywnej histori nie wiemy nic, nie było to
  • Odpowiedz
a Ty znowu sobie dopowiadasz do historii co CI pasuje do narracji, ja sie opierałam na tych danych ktore mamy,


@paula_pila: przepraszam bardzo, na jakich konkretnie DANYCH się opierałaś tworząc swoją historię o zrobieniu dziewczynie opa zdjęcia przez exa i wysłania go do kolegów? XD To o czym ja mówię, to nie jest dopowiadanie sobie co mi pasuje, tylko zbieraniem poszlak z posta opa, a Twoje historie są po prostu
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: rozumiesz czym jest przyklad i zdanie "powodów moze być milion"? ja wcale nie mowie, ze powod nie jest taki jak Ty napisales, ja mowie o tym ze op nie spytal wiec nie wiemy
ale ja juz serio koncze bo widze ze odbiegasz od tematu
  • Odpowiedz