Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mieszkam ze swoją dziewczyną prawie dwa lata. Na samym początku - niedługo po tym jak się do niej przeprowadziłem - podczas sprzątania i układania rzeczy w szafie, zauważyłem komplet bardzo seksownej bielizny, jakiej nie powstydziłyby się aktorki filmów dla dorosłych. Ucieszyłem się wtedy, ponieważ myślałem, że któregoś razu moja ukochana zaskoczy mnie i pokaże się w niej. Mijały jednak tygodnie, miesiące a ja nadal nie widziałem jej w czymś innym, niż powyciągane majtki z pepco. I rozumiem, że koronkowe stringi nie są najwygodniejsze do codziennego noszenie, ale nadal, były okazje żeby założyć coś innego.
Ostatnio, podczas kolejnych porządków, gdy wyciągnęła rzeczony komplet, zaskoczony jakbym pierwszy raz go zobaczył, zapytałem o niego różową. Powiedziała, że dawniej zakładała i lubiła to. Pociągnąłem temat dalej, to dowiedziałem się, że to była cześć "różnych łóżkowych eksperymentów". Zatkało mnie. Mówi o łóżkowych eksperymentach a nasze przygody skończyły się na dwóch pozycjach na krzyż.
Dlaczego jej ex mógł doświadczać tego, a ja nie. Dlaczego traktowała go lepiej?
Ogólnie nasz związek wygląda dobrze, nie kłócimy się w ogóle, sporo rozmawiamy, mamy wspólne pasje, spędzamy dużo czasu razem i planujemy wspólną przyszłość. Dlaczego zatem? Czuję jakby miała mnie za kogoś gorszego niż jej ex.

Jest mi po prostu przykro.

#zwiazki #rozewepaski #niebieskiepaski #relacje #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 168
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
✨️ Autor wpisu (OP): > Kiedy wy się przegrywy nauczycie jak rozmawiać ze swoimi partner(k)ami?
Zamiast piętnować za negatywne zachowanie, nagradzaj te pozytywne. "Czemu nie zakładasz tej seksownej bielizny dla mnie" jest pretensjonalne i jest zarzutem, zmień to na "Chciałbym cie zobaczyć w...". Spróbuj pare razy na parę sposobów, jak nie podziała i nic to nie zmienia to znaczy że i tak ma cie w dupie więc nie ma co tkwić w tym związku

Kilkukrotnie nawiązywałem do tego, praktycznie dokładnie tymi słowami "chciałbym Cie zobaczyć w tym... itd"
Albo oglądając jakiś film gdzie widać było seksownie ubraną laskę, mówiłem, że fajnie jakby ona się tak ubrała.
Totalnie bez
  • Odpowiedz
@paula_pila: powinna się domyślić, skoro o to pyta to nie po to żeby samemu to zakładać, w ogóle nie powinien pytać, tylko powinna w tym chodzić. Starać się, podobać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Kobiety dzielą facetów na typ alfa i beta, wyszumić się musi z alfą, stabilizacji oczekuje od bety, najpierw jest czas na błędy i eksperymenty, potem nagle "dojrzewa" i 2 pozycję na krzyż, chociaż bielizny nie używa to ja trzyma by wrócić wspomnieniami do tamtych czasów, taka jest natura kobiet...
  • Odpowiedz
@mirko_anonim niedawno zakończyłem kilkumiesięczną relację z całkiem niezłą duperką. Miała sexi bieliznę po ex, ale też jakieś pielęgniarki itp :p Sama chętnie ją zakładała, nie musiałem o nic prosić, niczego sugerować. Zapytała tylko czy dla mnie jest to ok. Po kilku tygodniach nawet dokupiła sporo do swojej kolekcji. O zachowaniach łóżkowych nie będę mówił, ale każdego następnego tygodnia mnie zadziwiała jeszcze bardziej.
Jest tylko jedno ale, które być może miało na
  • Odpowiedz
Kilkukrotnie nawiązywałem do tego, praktycznie dokładnie tymi słowami "chciałbym Cie zobaczyć w tym... itd"

Albo oglądając jakiś film gdzie widać było seksownie ubraną laskę, mówiłem, że fajnie jakby ona się tak ubrała.

Totalnie bez efektu


@mirko_anonim: no i to by było na tyle z teorii różowych i beciaków, wg której wystarczyłoby aby OP ją poprosił xD dziękuje wszyskim za dyskusję i zapraszam w kolejnym odcinku ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
ehh widze teraz ze strzepiłam ryja na przegrywa ;/ tyle czasu zmarnowane na te komentarze.

jak brac na powaznie rozmowe o zwiazkach z osobą, która pewnie nawet za cyca nie trzymała, nie mówiąć już o poważnej relacji


@paula_pila: Mamy rozumieć, że tak jak w twoim przypadku - im więcej #!$%@?ów w dupie i dawanie psiochy na lewo, oraz prawo = większa wiedza o stabilnym związku i trwałym, a przede wszystkim o poważnej relacji?

Najbardziej podoba mi się ten argument o trzymaniu za cyca. Ciekawe ile ty trzymałaś w życiu penisków, oraz jaki to ma wpływ na twoją trwałą relacje. Pewnie obecny facet jest dumny, a byłby jeszcze bardziej, gdyby przeczytał co piszesz w
B.....y - >ehh widze teraz ze strzepiłam ryja na przegrywa ;/ tyle czasu zmarnowane n...

źródło: incelseksrozowewlosy

Pobierz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie słuchaj tych idiotycznych julek w komentarzach, że mało się komunikujesz i inne sprawy, bo tak się odprawia z kwitkiem bankomaty i beta prowajdery.

Zasada jest prosta - alfa szmaci, beta płaci. Jesteś może dobry przytulas i dobry rokujący bankomat na jej projekt "rodzina". Zaznaczam, jej. Bo wszystko ma być po jej myśli. Nawet ruchańsko, którego po osiągnięciu celów zacznie brakować, bo głowa boli albo dziecko ma kolke czy
  • Odpowiedz
czy powiedziałes jej, że chciałbys zeby dla CIebie to ubrała?


@paula_pila: Jakbym musiał mówić albo prosić dziewczynę, żeby się dla mnie seksownie ubrała to bym sobie nową dziewczynę znalazł.
  • Odpowiedz
@le1t00: odpowiem z perspektywy typiary, która też dużo eksperymentowała, a teraz jest nudna. Kiedyś miałam kompleksy i chciałam zaspokoić faceta kosztem siebie, bo nie czułam się pewnie, bałam się że go stracexD. Teraz jest mi dobrze, bezpiecznie i czuję się kochana i lepiej z samą sobą i nie mam takiej presji, że muszę stawać na głowie bo misiaczek mnie rzuci. Jeżeli czegoś chcesz to jej to powiedz, jak jest spoko
  • Odpowiedz
Dlaczego jej ex mógł doświadczać tego, a ja nie. Dlaczego traktowała go lepiej?

Ogólnie nasz związek wygląda dobrze, nie kłócimy się w ogóle, sporo rozmawiamy, mamy wspólne pasje, spędzamy dużo czasu razem i planujemy wspólną przyszłość. Dlaczego zatem? Czuję jakby miała mnie za kogoś gorszego niż jej ex.


@mirko_anonim: zgodnie z zasadą redpill, jeśli z kimś robiła to, czego z tobą nie chce, to jesteś dla niej po prostu planem B, kimś gorszym. tak więc dobrze to wyczułeś.

czujesz się zupełnie prawidłowo - jakby ktoś cię z czegoś okradł - i faktycznie
  • Odpowiedz
@paula_pila: tak, tamci faceci z eksperymentów na pewno jej mówili, że ma to zakładać. a zresztą, dlaczego OP miałby ją prosić o zakładanie stroju, który ona KIEDYŚ lubiła? bo to wyraźnie oznacza, że już nie lubi
  • Odpowiedz
@paula_pila: Ale Ty nie rozumiesz, że skoro dziewczyna posiada erotyczna bieliznę i jak sama przyznała lubiła w niej chodzić, to jaki problem, żeby zrobiła facetowi niespodziankę i ubrała się w taki sposób, tym bardziej, że kompletnie nic jej to nie kosztuje? Ale roli chodzi właśnie o kompletny brak inicjatywy ze strony różowej, kiedyś eksperymentowała, teraz już tego nie robi, inna sprawa czy lubiła te eksperymenty, ale jeśli nie, to powinna
  • Odpowiedz
@paula_pila: klasyka, brak argumentu to pozostaje zwyzywać od inceli czy tam innych przegrywów. podsumowując, życzę ci aby twój facet też traktował cię gorzej od swoich byłych. może wtedy choć na sekundę wyłączy ci się patologiczna solidarnosć jajników i zrozumiesz co za głupoty tu p*ierdolisz, choć i tak wątpię.


@czescmampytanie: no w sumie to incele mają takie niskie poczucie własnej wartości, że ktoś im musi udowadniać, że są najlepsi,
  • Odpowiedz