Wpis z mikrobloga

@cyberyna

@Knurzec9k: Drink Hala, na Pereca kiedyś był dobry sklep z piwami, na Legnickiej 101 GATUNKÓW PIWA był spory wybór


Na Pereca nigdy nie było sklepu z dobrym wyborem piwa, chyba że mówisz o Dużym Benie. Na Szczesliwej 12 jest jeszcze Browarek, który już ponad 23 lata sprzedaje piwa z Czech. Piwnica padła i jest otwarta do końca maja.
  • Odpowiedz
czeskim piwkiem bezalkoholowym


@Knurzec9k: a jakie czeskie bezalkoholowe jest dobre? Próbowałem kilka i wszystkie smakują, jak Żywiec lub Lech ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ogau Imo niemal każde, nie próbowałem ich jakoś bardzo dużo, ale moi faworyci to Primator i Staročech. Kiedyś próbowałem w Czechach Holby i była super i tu ciekawa sprawa bo następnego dnia kupiłem tożsamą w Polsce i już była paskudna. Ogólnie polskie piwka bezalkoholowe te koncernowe to totalne niepijalne szczyny, chyba tylko żywiec białe jest dobre.
  • Odpowiedz
@Knurzec9k: holba to i z alkoholem jest średnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z pilsów i lagerów to ja chyba jeszcze nie trafiłem na dobre bezalko. Ipy sripy tak, ale jak mam ochotę na sikacza to zostają tylko jakieś niskoprocentowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan A co do piwnicy to nie znam konkretnej przyczyny (ale się domyślam), ale po prostu właściciele postanowili nie kontynuować działalności. Lokal jest do kupienia za 70k
  • Odpowiedz