Wpis z mikrobloga

@inflacja_biedaku: Jestem chyba z 16 lat po korekcji, wciąż widzę. Inna sprawa, że na pewno jakiś odsetek komplikacji jest, jak w każdym zabiegu. Trzeba samemu przekalkulować plusy dodatnie i ujemne.
  • Odpowiedz
@kolar1: pewnie że się człowiek cyka, to w końcu oczy. ale kilka faktów działa uspokajająco, chociażby to że robią oboje oczu naraz, gdyby ryzyko faktycznie było wyższe niż marginalne to wydaje mi się że inaczej by do tego podchodzili. trzeba pamiętać też o stosunkowo najnowszej metodzie relex smile gdzie ta liczba efektów ubocznych w postaci rozmycia, suchego oka, halo jest znacznie niższa niż przy LASIK. byle pójść do jakiejś porządnej placówki,
  • Odpowiedz
@noleiret: ja miałem femto lasik i z tego co mi tłumaczył lekarz to ten smile dla mnie byłby bardziej problematyczny ze względu na występująca już starczość wzroku. Po dwóch dniach jechałem maraton MTB. Przeprowadzający zabieg opowiadał mi, że jakiekolwiek powikłania występują u tych co po zabiegu nie stosują się do zaleceń po zabiegowych odnośnie stosowania i częstości aplikowania przepisanych kropli. Suche oczy miałem zawsze i to akurat od kropli mi się
  • Odpowiedz