Wpis z mikrobloga

#swiadomesny #oobe

Korzystam sobie z nagrań Gateway i zauważam, że w jakiś sposób one działają. Rzeczywiście wprowadzają w stan półsnu. Głos lektorki w idealnym momencie wybudza i dzieje się to w bardzo ciekawy sposób, ponieważ ciało śpi, a umysł się aktywuje.

Zauważyłem również, że bardzo często odpływam. Nie wiem jak utrzymać świadomość. W zasadzie mogę przedstawić swoją świadomość w poniższy sposób:
||||||||||||iiii.....................................................|||||||||.......|||.........................||||||.........................................|||

Zupełnie nagle tracę świadomość i wybudza mnie najczęściej głos lektorki, ale odpływam także w trakcie jej dialogów i wybudzam się na chwilę po kilku sekundach w trakcie jej wypowiedzi.

Macie jakiś pomysł, jak utrzymywać świadomość?
  • 10
  • Odpowiedz
@psiversum: Ciekawy temat, jakieś linki do tych nagrań?
Co do utrzymania świadomości możesz spróbować dorzucić jakieś nieprzyjemny element który będzie wywoływać u Ciebie bodziec - będziesz go czuł ale pozwoli Ci zasnąć. Np. położyć coś delikatnie kującego w plecach, ręka za głową, etc. taka "kotwica" do rzeczywistości.
  • Odpowiedz
Macie jakiś pomysł, jak utrzymywać świadomość?


@psiversum: Z pewnością z doświadczeniem będziesz zostawał w świadomości dłużej.
Natomiast nie wiem jak w świadomości, ale wiem jak sprawić byś wiedział, że to sen - powtarzaj to we śnie. :))

Można by pomyśleć, że świadomość śnienia i wiedza o śnie to to samo. No nie, wiedza to tylko informacja i ewentualna ścieżka do świadomości; świadomość zaś to odczucie, pewność. Przeplatając jedno i drugie można
  • Odpowiedz
@psiversum To nie jest The Gateway Experience. To jakieś inne nagranie z The Monroe Institute lub z hemisync.com.
TGE to jest to:
https://hemi-sync.com/product/gateway-experience-wave-i-discovery-dr-album

Po sieci krążą te nagrania za free jak wiesz gdzie szukać.

Nigdy nie udało mi się osiągnąć Mind Awake, Body Asleep a spędziłem dużo czasu z tym albumem. Oczywiście tak może być tylko w moim indywidualnym przypadku, inni może mają sukcesy.
  • Odpowiedz
Głos lektorki

@psiversum: To który Wave? Stawiam że po III albo IV bo do tych RM dawał głos, co do pytania musisz ćwiczyć skupienie, medytacja to dobry pomysł :)
@alexander-dantes
Jak chcecie (albo ktoś chce) mogę podesłać bo mam całe tylko muszę mieć hosting bo na MegaUpload nie wrzucę, wszystko 5GB waży (fale I do VI) w wersji flac
@cooles jak zrobiłeś że Cię npcty zaczęły informować oO zwykle one dążą
  • Odpowiedz
jak zrobiłeś że Cię npcty zaczęły informować oO zwykle one dążą do wybudzenia :D


@billuscher: Świadomością, że npc to ja. Mówię do nich: "patrzcie głąby to przecież sen" /klask w dłonie/ /dowolny czar/, a oni: "rzeczywiście", a potem sami łażą i #!$%@?ą, że to przecież sen. :D
Wybudzenia u mnie nie występują w ogóle, co najwyżej przejścia w regularny sen. Gdy tracę kontrolę - odpuszczam, zazwyczaj mam bardzo ciekawe i wielowątkowe
  • Odpowiedz
@billuscher Precyzując to kiedyś doświadczyłem bardzo głębokiego stanu relaksu słuchając nagrań, stan tak głęboki jakiego nie miałem nigdy bez nagrań. Ale jakbyśmy zdefiniowali F10 jako stan w którym działanie zmysłów jest osłabione lub nawet całkiem wyłączone to nigdy nie doświadczyłem czegoś takiego.
  • Odpowiedz
o, bo słyszałem o sennej policji która wywala ze snu


@billuscher: W poradnikach dla nieopierzonych. Czytałem o tym już 20 lat temu, tyle, że to już kwestie bardzo praktyczne, komuś kto ma małe doświadczenie ciężko coś takiego wytłumaczyć, albo pomóc zwalczać "policję" ;)
Ciebie npce wyrzucają? Jak zapobiegasz wybudzeniom?
  • Odpowiedz