Wpis z mikrobloga

Lewaki się spłakały do moderacji i wpis usunięty, to napiszę jeszcze raz bez przekleństw.

Spróbujcie otworzyć lokal, w którym będziecie obsługiwać tylko białych heteroseksualnych ludzi. Zakaz wstępu dla czarnych, beżowych i lpg. Zobaczycie, co was spotka. Tymczasem we wspaniałym postępowym, toleranyjnym świecie możecie sobie bezkarnie dyskryminować rodziny z dziećmi i sugerować, że nawet pies jest wyżej w hierarchii.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #lewackalogika
OlaKordasOfficial - Lewaki się spłakały do moderacji i wpis usunięty, to napiszę jesz...

źródło: 20240415_182535

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial: Ty tak na serio xDDD? Jedyny minus takich restruacji jest taki że jest ich za mało. Nikt po ciężkim dniu > pracy/nauki nie chcę słuchać w knajpie wrzasków twoich kaszojadów, daj ludziom żyć.


@Wraczek @GajuPrzegryw i widac, ze nawet w restauracjach nie bywasz :) Dzieci malo halasuja i potrafia sie zachowac, przynajmniej ja mimo iz 1-2 razy w tygodniu jem w resturacjach nie mialem przypadku takiego aby dzieciaki halasowaly i
  • Odpowiedz
Ale ja robię wszystko


@OlaKordasOfficial: A przynajmniej tak twierdzisz. Problem jest w tym, że u większości na twierdzeniu się kończy. A jak gówniak drze ryja to jest zero reakcji. W rezultacie kaszojady robią chlew gorszy niż psy.
  • Odpowiedz
przyprowadzony do restauracji pies na ogół umie się zachować


@UschiOtze: XDD dosłownie co poznałem z pierwszej ręki sytuację, jak pies, co jeszcze bardziej zabawne, właścicielki lokalu, wlazł na stół i zaczął lizać ludzi przy nim. Try harder, psiarzu, jak nie wpuszczać to i dzieci, jak i zwierząt
  • Odpowiedz
@Escalade: Ty chyba byles najwyzej w mcdonaldzie :D Dzieci malo halasuja i potrafia sie zachowac, przynajmniej ja mimo iz 1-2 razy w tygodniu jem w resturacjach nie mialem przypadku takiego aby jakies dzieciaki halasowaly i zaklocaly posilek. Najczesciej halasuja turysci z zagranicy, np. Niemcy i Angole - nie wiem co oni maja ale gadaja bardzo glosno na ogol i krzycza.
Czy mozesz przyblizyc co takie dzieciaki halasowaly z Twojego doswiadczenia?:D przeciez
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial widać że tu prawie nikt z was nie chodzi do restauracji*. Przecież w sieciówkach jest taka wrzawa że i tak każdy prawie krzyczy to by wam ani szczekający pies ani gadające dzieci nie przeszkadzały ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba że wy piszecie przez cały czas o takich ekskluzywnych co gra Paderewski i Chopin. Jak tak to przepraszam.

*Kebab czy Chinol z dwoma stolikami z ceratą przy
  • Odpowiedz
@IksdeHeheh bo jak się dziecko WYCHOWUJE a nie chowa, niczym kure, to daje to efekty, właśnie choćby w tym, że dziecko umie się zachować.
No ale łygopgi, co o wychowaniu wiedzą tyle, co nic, to pierwsi to pisania bzdet o tym jak to piesek się umie zachować, A DZIECKO NIE.
Nie wydarzyło się w tych komentarzach nic, czego bym się nie spodziewał, dzieci złe, bo złe, przykłady z dupy, jak to dzieci
  • Odpowiedz
ponieważ w przeciwieństwie do dzieci, przyprowadzony do restauracji pies na ogół umie się zachować


@UschiOtze: Śmierdzący kundel sypiący sierścią co chwile się gdzieś wyrywający, próbujący wszystko obwąchać i obsrać umie się zachować xD Jak ja wami gardzę bambiści.
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial a zastanawiałaś się dlaczego takich miejsc jest coraz więcej? Może dlatego, że jest zapotrzebowanie. Dlaczego ? Bo mamusie i tatusie nie umieją wychowywać swoich "bombelków". Gdy te stają się uciążliwe dla otoczenia - nie reagują.
  • Odpowiedz