Wpis z mikrobloga

Masz odpowiedź, w jakich fragmentach.


Znów utożsamiasz zgodność z przepisami z kulturą i bezpieczeństwem, co nie jest tym samym.

dziękuję, naprawdę nie mamy o czym rozmawiać, skoro wymyślasz nowe zasady w ruchu drogowym, które dotyczą tylko mojej osoby xd


co?
  • Odpowiedz
Wyprzedź, wróć na swój pas i noga z gazu. Pociągniesz się chwilę na dwójce, ale taka cena.
Oni przeniosą się na drogę dla rowerów tylko wtedy, kiedy jazda szosą będzie jeszcze mniej wygodna niż DDR.
  • Odpowiedz
@G06DbT: piszesz o czymś innym, i też staram się jak mogę jechać blisko prawej krawędzi jezdni. Co nie oznacza że jeżdżę po studzienkach :) Miałem przypadem gdzie grzecznie zwróciłem uwagę, że przecież 1m dalej wzdłuż drogi jest ścieżka rowerowa asfaltowa, to kazał mi spie..... . Niestety nie mogłem wdać się w "dyskusję".
  • Odpowiedz
A jak pojedzie ciągnik z dwoma przyczepami to też będzie problem bo wyprzedzić nie można? Czy można jednak tak samo jak tych kilku kolesi na rowerach?
  • Odpowiedz
No to ich wyprzedź, i zapomnij o nich. Możesz też na pały dzwonić, że łamią przepisy.


@G06DbT okradają staruszkę na Twoich oczach? No to ich omiń i zapomnij o sprawie.
  • Odpowiedz
@dam2k01 dokładnie, nikt nie mówił, że będzie prosto, każdy kierowca ma się stosować nawet do najdebilniejszych znaków ! Ale pedalaz ma wszystko w dupie, łącznie z naciągniętymi gaciami, tak że mu jaja wychodzą buzia.
  • Odpowiedz
@erwinkieta: kierowcy maja to w #!$%@? tak samo jak rowerzysci. Wyprzedzanie na przejsciach, jazda po chodnikach, awantury na drodze, wyprzedzenie na trzeciego, niezatrzymywanie sie na strzalce, trabienie gdy jedziesz przepisowo 50.
  • Odpowiedz
Znów utożsamiasz zgodność z przepisami z kulturą


@Ilahinefes: Jeśli naruszasz jakieś powszechnie obowiązujące normy w imię wygody ... to masz odpowiedź na swoje pytanie o swój stosunek do ludzi. Po prostu kierujesz się wygodą własnej dupy. Przykre.
  • Odpowiedz
@arcx: widać bordo nie wzięło się z nikąd.

Jeśli porównujesz nikogo nie krzywdzacych pedalarzy do rabunku, to z głową coś musi być nie tak.
  • Odpowiedz
  • 0
@razzor91

@Ark00: Proste rozwiązanie - wprowadzić do przepisów, że jeśli rowerzysta jedzie drogą, a obok jest ścieżka rowerowa traktowany jest jako pojazd niedopuszczony do ruchu i każda kolizja / wypadek z automatu jego wina. Nienawidzę pedalarzy


Nie wiem jak jest na tym odcinku drogi, ale w moich okolicach jak jest taka ścieżka rowerowa to jest znak zakazu jazdy rowerem po drodze.
  • Odpowiedz