Wpis z mikrobloga

@Ark00: a to nie jest tak, że jeśli jest droga z ograniczeniem powyżej 50 a obok ścieżka rowerowa to oni MUSZĄ jechać po tej ścieżce?
  • Odpowiedz
ale to są trasowi oni jadą 100km albo więcej i chwilowa ścieżka obok ich nie wzrusza (i dobrze)
a poza tym dlaczego nie rzucił ujęcia na licznik samochodu (było by tym 40+ km/h)
  • Odpowiedz
na ścieżkach rowerowych ograniczenie do 25 km/h , to ja wiecej na wygry 3 wyciskałem pod górkę, a mandacik 1500 zł, wiec mamy efekty, pozatym na drodze nie rosną drzewa i droga nie kończy się np nagłymi schodami albo straganami ze zniczami pod cmentarzem, a niektore krawężniki zrobią z felgi niespotykaną wcześniej figurę geometryczną, mieszkałem 7 lat w niemczech i 90 procent czasu spędzałem na dojazdach rowerowych, bo można jak widać scieżki
  • Odpowiedz
@larvaexotech Z takim mysleniem to nie mozna byloby uprawiac zadnego sportu. No ale caly swiat sie myli bo pan kierowca ma bol dupy. Nie pozwalajmy jezdzic kolarzom bo trzeba wyprzedzac, tory wyscigowe zamykajmy bo za glosno.

hiszpania jest #!$%@?. w górach i tak nie mają ścieżek obok i jeździ się powoli po krętych drogach i tak


@Ark00 XD jezdziles kiedys w gorach na rowerze pompujac pod 10% czy wiecej? zamulasz
  • Odpowiedz
  • 2
Nie ma co wrzucać takich rzeczy, ja już zauważyłem że takie pajace są dumni z tego że blokują ruch. Ostatnio jechałem za taką kolumną pedalarzy, kręta droga, podwójna ciągła a do tego mocno pod górkę więc lajzy jechały z 15 km/h. Ale jak tylko dojrzeli że do nich się zbliżyły auta z tyłu to jakiś ich "kierownik" zaczął machać rękami i o ile wcześniej jechali w rządku jak tu na filmie tak
  • Odpowiedz
kierowcy płacąc za benzynę sami w podatkach finansują budowy i remonty dróg

@melba tak, za ktore pozniej zaplaci gmina albo powiat xD Kierowcy aut elektrycznych nie placa tychze podatkow. tez ich #!$%@? z drog? Wlasciciel firmy transportowej ma wiecej do powiedzenia bo zaplacil wiecej podatkow? Palacz i alkoholik bardziej zasluguja na opieke medyczna bo zaplacili mnostwo akcyzy i na walke z nalogami? Co za kretynska logika.
  • Odpowiedz
@dam2k01: kilka razy to ja musze pod domem na jednym skrzyżowaniu zejsc z roweru, łącznie z 10 minut czekania aby przejechac 500 metrów, wiec wbijam odrazu na drogę i czekam najwyżej jedną zmianę swiateł, zeby dojechac do pracy misiał bym zsciąć z roweru ponad 30 razy jadąć ścieżką rowerową, a drogą ani razu, jest u nas takie miejsce gdzie włącznik świateł na przejściu dla pieszych połączonym ze ścieżką rowerową jest
  • Odpowiedz
@kasztan00 od razu widzę że pisze z kimś na poziomie chomika. Pokaż swoją furę którą pojedziesz 250 xD ja e przeciwieństwie do ciebie miałem kilka takich samochodów ale tyle to jeździłem na drogach ekspresowych lub autostradach jak były warunki. Tutaj warunków na to brak. Zresztą debilowi nie będę tłumaczyć. Bywaj
  • Odpowiedz
@G06DbT: "masz wyjeb..jak jeżdżą inni.." czyli rozumiem że jak będę jechał koło Ciebie po chodniku autem to również będziesz miał wyjeb%a$e?
  • Odpowiedz
@Ark00: zgadzam się tutaj z tobą. Wyobraźnia typu ,,A nic mi się nie stanie.'' Ja jako rowerzysta boję się że mnie i jakie zjeb w samochodzie potrąci i zawsze kiedy mogę staram się nie jechać szosą( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz