Wpis z mikrobloga

@Ark00 Jeżdzę i jednym i drugim i też nie rozumiem takiego toku myślenia. Najgorsze że to święte krowy bez możliwości jakiejkolwiek identyfikacji. Za to powinien być z automatu mandat za utrudnianie jazdy i stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym. Jest ścieżka, won na ścieżkę.
  • Odpowiedz
Ehhh chciałbym kiedyś mieć tak silną psychikę, żeby mną tak nie trzęsło jak zobaczę kolarzy na drodze. Dopiero wrzucenie nagrania ze zdarzenia do sieci przynosi mi ulgę.
  • Odpowiedz
@Ark00 nie dyskutuj z kretynami. Widać kask uciska mózg.nie tak dawno temu jeden mi tłumaczyl że pedalarzy nie dotyczy przepis o dostosowaniu prędkości do warunków, bo on nie może hamować na szosie i musi #!$%@?ć. Ciekawa logika nie powiem ( ͡ ͜ʖ ͡).
  • Odpowiedz
od razu widzę że pisze z kimś na poziomie chomika. Pokaż swoją furę którą pojedziesz 250 xD ja e przeciwieństwie do ciebie miałem kilka takich samochodów ale tyle to jeździłem na drogach ekspresowych lub autostradach jak były warunki. Tutaj warunków na to brak. Zresztą debilowi nie będę tłumaczyć. Bywaj


@jazdaniebieski2023:

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak gruntownie się w tym momencie zaorałeś.
  • Odpowiedz
Haha, polaczki w blachosmrodach się zesrały bo zobaczyli na drodze inny pojazd niż kolejnego rozklekotanego gruza XD
W normalnym kraju taki polski drajwer to pewnie by dostał szału. Nie dość, że ma zostawić odstęp rowerzystom i ich respektować na drodze, to jeszcze, olaboga, ograniczenie do 70 zazwyczaj wszędzie poza autostradą.
KTO TO WIDZIOŁ
Wyrewolwerowanyrewolwer - Haha, polaczki w blachosmrodach się zesrały bo zobaczyli na...

źródło: IMG_0421

Pobierz
  • Odpowiedz
@XpedobearX: okej czyli jak rozumiem ja mogę sobie #!$%@?ć na krajówce np 250 km/h i jak coś to jest wina tego, że nie ma infrastruktury a nie moja, ze nie dopasowuje predkosci do rzeczywistosci?

Jak na DDR nie mozna jezdzic za szybko to jezdzij #!$%@? wolniej, to takie trudne? Kierowcy aut musza sie dopasowywac do warunkow a rowerzysci nie, bo "robia trening". Jak tak Ci zalezy na sporcie to kup
  • Odpowiedz
@melba ciagniki tez spowalniaja ruch. troche wyrozumialosci.
@larvaexotech Zwal sobie bo strasznie scisnieniowany jestes xD Swiat nie kreci sie rowniez tylko wokół kierowcow aut. Troche luzu i zrozumienia z obu stron zamiast piany na pyskach. Pewnie dlatego Polska to kleska kolarska wzgledem innych krajow, nawet Belgow, Niemiec czy Czech.
  • Odpowiedz
  • 0
@XpedobearX

@melba ciagniki tez spowalniaja ruch. troche wyrozumialosci.


I dlatego mają pewne ograniczenia i zakaz wjazdu na niektóre drogi. Jak ktoś wjedzie traktorem na autostradę, to raczej nikt go nie będzie bronił i prosił i wyrozumiałość.
A wyrozumiałości to właśnie rowerzytom brakuje. Mogliby jechać jeden za drugim, wtedy łatwiej takich wyprzedzić, ale po co jak mają prawo obok jechać. Mogliby zjechać jak za nimi jedzie tir który ma problem wyprzedzić, ale po co oni mają prawo jechać. Za to jak jest droga rowerowa, to chcą wyrozumialosci, że tam im niewygodnie na szosie
  • Odpowiedz
@Ark00: z uwagi na to co piszesz kupiłem ubezpieczenie na rower i oraz własne, rower z kołami wyszedł około 27k,. jak pomyślę że jakiś głąb mi wyjedzie lub w wpadnę do osła to mam ciarki. Tyle razy muszę uważeć, że gdybym nie uważał jak ty, to pewnie już dawno bym jeździł ale na miejscu pasażera. Na drogach dla rowerów spotkasz wszystko, ostatnio nawet babę z kotem na spacerze. Ale tak
  • Odpowiedz
@G06DbT zadam pytanie jeszcze raz bo widzę ze lecisz w uja
Czy wyprzedzanie 4 aut pod rząd to norma? Bo twoja odpowiedź nie ma się jak do twojej poprzedniej wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@Peperonin: no ma się i to nawet bardzo. Bo op stwierdził, że peleton był na długości 20 metrów. A 20 metrów to 4 samochody typu VW passat, zderzak w zderzak.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale nikt nie siedzi nikomu 5 cm na zderzaku nigdy. Chyba że to bmw.
  • Odpowiedz