Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
_mrcn_
_mrcn_

_mrcn_

Dołączył 2 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 370
  • Znaleziska 37
  • Mikroblog 333
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
Kebbabbe
Kebbabbe
Kebbabbe
22.06.2026, 08:50:15
  • 6
#gielda czemu plany inwestycyjne mają rakietę na profilowym? Szczur coś sugeruje?
Kebbabbe - #gielda czemu plany inwestycyjne mają rakietę na profilowym? Szczur coś su...

źródło: image_picker_6D2DFB96-AAD7-458C-8CE2-4A879254FE3A-4559-00000190126713DD

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 22.06.2026, 08:54:28 via Android
  • 1
@Kebbabbe: z auromatu rakieta, ale można dostosować
  • Odpowiedz
_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 22.06.2026, 09:38:11 via Android
  • 0
@_mrcn_: automatu*
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
22.06.2026, 01:44:54
  • 1
#gielda kupujesz hynixa i on po prostu rośnie proste
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 22.06.2026, 05:21:48 via Android
  • 0
@Ryzcel: zrobiłem tak z sandiskiem
  • Odpowiedz

1446

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: 11.06.2026, 19:02:37
  • 412
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 12.06.2026, 08:29:47 via Android
  • 0
Tak samo nie ma czasem z przesyłkami kurierskimi? Dwa razy wybrałem dostawę kurierem DPD żeby przekierować paczkę do punktu a dwa razy przyszła paczka wysłana przez Allegro, dostarczana przez DPD, ale bez możliwości przekierowania...
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 12.06.2026, 09:36:58 via Android
  • 0
@pcela: właśnie nie. Chyba, że sprzedawca sam zadecydował.
mrcn - @pcela: właśnie nie. Chyba, że sprzedawca sam zadecydował.

źródło: 2889

Pobierz
_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 12.06.2026, 09:38:00 via Android
  • 0
@pcela:
mrcn - @pcela:

źródło: 2891

Pobierz
_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 12.06.2026, 10:04:43 via Android
  • 0
@pcela: Na drugim zdjęciu jest pokazane jak to wyglądało przy wyborze dostawy - było "Kurier, DPD", więc spodziewałem się wysyłki kurierem DPD z możliwością przekierowania paczki.
_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 05.06.2026, 14:11:24
  • 2
#gielda ja to jestem chyba w czepku urodzony. Chciałem zainwestować w srebro - czekałem i spadło. Teraz miałem pójść w pamięciorzy tylko czekałem na przelew i też spadło
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_
Autor
05.06.2026, 14:26:12 via Android
  • 0
@_mrcn_: w marcu jak miałem kupić srebro to nie miałem konta u szczura, teraz już zdążyłem założyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
04.06.2026, 15:26:23
  • 120
Jak dobrze, że wokół mnie nie mieszkają żadni palacze i można sobie normalnie wyjść i posiedzieć na balkonie, poczytać książkę, a nawet się poopalać, bez smrodu dymu
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 05.06.2026, 01:37:31 via Android
  • 1
a mi na przykład nie przeszkadza, bo sam osobą palącą jestem


@Hissis: gdyby tylko istniało jakieś wytłumaczenie...
  • Odpowiedz
asd2445
asd2445
asd2445
01.06.2026, 08:59:36
  • 3
Oglądam sobie teraz jak on tego steka robi xD 55 min w wodzie w jakieś śmiesznej maszynce do tego fryteczki z ERFRAJERA XD #mocnyvlog
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 01.06.2026, 10:09:37 via Android
  • 2
@Vadzior: a burgerki tą metodą nie smakowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 02.06.2026, 05:50:57 via Android
  • 1
@Vadzior: mój komentarz nawiązywał do afery jaka się rozpętała 3 lata temu po wizycie Marcina w burgerownii Dom Strawy https://m.youtube.com/watch?v=TGcn9XqOXbA
mrcn - @Vadzior: mój komentarz nawiązywał do afery jaka się rozpętała 3 lata temu po ...
  • Odpowiedz
Akuzativ94
Akuzativ94
27.05.2026, 09:15:22
  • 428
Matko bosko częstochowsko <3

#wiedzmin #wiedzmin3 #gry
Akuzativ94 - Matko bosko częstochowsko <3

#wiedzmin #wiedzmin3 #gry

źródło: IMG_5012

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 27.05.2026, 12:44:56 via Android
  • 1
@Akuzativ94: masz rację, oficjalnego info nie było, tylko same plotki.
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
20.05.2026, 05:58:41
  • 1010
Ale inflacja u meneli, idę sobie do kołchozu, a menel się mnie pyta o 10 zł XDD
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 20.05.2026, 12:18:16 via Android
  • 0
@sanguediguida: mnie kiedyś jeden zaczepił i powiedział, że jak nie mam gotówki to mogę z nim pójść i zapłacić kartą a on mi odda to co uzbierał w gotówce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
majzter
majzter
majzter
15.05.2026, 20:26:42
  • 6
#mecz dziękujemy panie trenerze za w-------e widzewa z ekstraklasy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
majzter - #mecz dziękujemy panie trenerze za w-------e widzewa z ekstraklasy (⌐ ͡■ ͜ʖ...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 15.05.2026, 20:29:24 via Android
  • 0
@majzter: pokazał, że ma Legię i Koronę w sercu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
15.05.2026, 20:26:46
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 15.05.2026, 20:28:58 via Android
  • 3
@tyrytyty: bukari i meczbol xD
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
15.05.2026, 20:19:12
  • 2
#mecz Dziekoński zaraz utrzyma Koronę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 15.05.2026, 20:19:34 via Android
  • 3
@MrFryteczka: robił to dzielnie przez cały sezon
  • Odpowiedz
_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 15.05.2026, 20:21:37 via Android
  • 0
@bardzospokojnyczlowiek: nie, ponieważ ma lepszy bilans meczów bezpośrednich z Widzewem i Arką
  • Odpowiedz
_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 15.05.2026, 20:24:39 via Android
  • 0
@bardzospokojnyczlowiek: chociaż komentator teraz mówił, że jest jeden scenariusz, w którym kilka zespołów miałoby 42 punkty i wtedy liczy się mała tabela między drużynami
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
13.05.2026, 20:09:32
  • 52
Kilka miesięcy temu na wykopie dowiedziałem się, że nazwa "słodka bułka" to regionalizm dolnośląski i w pewnej części województwa łódzkiego. Więc pytanie do reszty Polski - jak to nazywacie? xdd #polska #jezykpolski #wroclaw #lodz #warszawa #krakow #poznan #gdansk #szczecin #bialystok #lublin #rzeszow #kielce #bydgoszcz
fornson23 - Kilka miesięcy temu na wykopie dowiedziałem się, że nazwa "słodka bułka" ...

źródło: temp_file5721944887817045475

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 14.05.2026, 06:15:52 via Android
  • 1
@fornson23: w okolicach też używa się nazwy bułka słodka albo drożdżówka
  • Odpowiedz
_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 14.05.2026, 07:50:02 via Android
  • 0
miało być w okolicach Kielc
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
13.05.2026, 21:59:09
  • 30
#mecz Od rezerw w Kielcach do transferu za 30 milionów euro! 🚀

​Rodrigo Zalazar to definicja odbicia się od dna. W 2020 roku nie łapał się do składu Korony Kielce, lądując w III-ligowych rezerwach. Dziś po kapitalnym sezonie w Bradze (23 gole, 8 asyst!) pomocnik przenosi się do Sportingu! 🟢⚪️

Czasami #ekstraklasa to po prostu za wysokie progi... albo najdziwniejsze miejsce do rozwoju talentu 🤣

ℹ️ TransferyINFO
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 14.05.2026, 06:41:48 via Android
  • 0
@krystse: z jakiej racji jak do Korony był wypożyczony z Eintrachtu?
  • Odpowiedz
_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 14.05.2026, 07:31:10 via Android
  • 0
@tangens_kutangens: do tego miał jakieś 20 lat i faktyczny progress zrobił w Schalke
  • Odpowiedz
cation
cation
09.05.2026, 04:12:39
  • 72
Pijta ze mno kompot mirabelki i mirasy. Wczoraj zdałem (za 2. razem) kat. A i wreszcie mogłem przelecieć się podobno najnudniejszym moto na świecie😄, ktory to zalegał bezczynnie w garażu od miesiąca.
#motocykle #prawojazdy
cation - Pijta ze mno kompot mirabelki i mirasy. Wczoraj zdałem (za 2. razem) kat. A ...

źródło: 1000067471

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 09.05.2026, 07:10:38 via Android
  • 1
@Tyczmistrz: Kielce, widok z Dąbrowy niedaleko Hotelu Odyssey
  • Odpowiedz
vorky
vorky
08.05.2026, 20:55:45
  • 64
Wisła Kraków 2-0 Chrobry Głogów | Wisła Kraków wraca do Ekstraklasy po 4 latach i fetuje( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://streamin.link/v/ddb4ad26

#mecz #meczgif #pierwszaligastylzycia #wislakrakow #chrobryglogow
vorky - Wisła Kraków 2-0 Chrobry Głogów | Wisła Kraków wraca do Ekstraklasy po 4 lata...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 09.05.2026, 03:54:47 via Android
  • 11
@hpiotrekh: spokojnie, za rok spadną jak większość beniaminków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1228

Nagrałem Bahora, 200 km/h na przejściu dla pieszych. TK400FS

Nagrałem Bahora, 200 km/h na przejściu dla pieszych. TK400FS

Kierowca sam na siebie kręci bata, ponieważ lubi chwalić się swoją brawurą, wrzucając filmy na TikToka oraz Instagrama. Tym razem został nagrany.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 19.04.2026, 09:02:50
  • 152
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    stopcham
  • #
    prawojazdy
_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 19.04.2026, 16:39:18 via Android
  • 3
Akcja od 1:29 w Kielcach na ul. Wapiennikowej, ponad 2x przekroczona prędkość w obszarze zabudowanym
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fafik_delta
fafik_delta
15.04.2026, 22:01:27
  • 75
#mecz Mam nadzieję, że to, co zrobił (nieco przypadkowo) Vinčić, dając drugie żółtko Camavindze stanie się normą. Cyrki odwalane po gwizdku przez piłkarzy są już nie do oglądania. Dana drużyna dostaje wolnego, a tymczasem spośród przeciwników:
- jeden zabiera piłkę i oddala się z nią w nieznanym kierunku, udając, że akurat w tym momencie nie rozumie co się dzieje
- jak już ktoś mu ją w końcu wyłuska (co często
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 16.04.2026, 06:10:37 via Android
  • 11
@jasiekb: @fafik_delta w piłce ręcznej jest tak, że jak sędzia gwizdnie przewinienie to zawodnik z piłką musi ją zostawić w miejscu w którym był
  • Odpowiedz

252

Wojciech Kluk twierdzi, że wygrał wyścig Paryż-Roubaix amatorów

Wojciech Kluk twierdzi, że wygrał wyścig Paryż-Roubaix amatorów

Kolarski influencer z Polski Wojciech Kluk ogłosił ze łzami wzruszenia w oczach, że wygrał wyścig Paryż - Roubaix dla amatorów. Stanął nawet na podium Problem w tym, że ten wyścig nie ma pomiaru czasu i nie ma żadnych klasyfikacji (to z oficjalnego regulaminu).

Mariuszzuk
z
x.com
dodany: 13.04.2026, 14:14:08
  • 62
  • #
    kolarstwo
  • #
    parisroubaix
  • #
    rower
  • #
    szosa
  • #
    sport
  • #
    ciekawostki
_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 13.04.2026, 17:14:21 via Android
  • 36
@Cadfael: kostka brukowa, ten etap jest znany z wybrukowanych odcinków
mocnyebeebe
mocnyebeebe
08.04.2026, 09:17:17
  • 20
#mocnyvlog kurnia najpierw 'dżon burk' a teraz to? Serio nie było chętnych na kanapeczki przefantastyczne za 40zl?
mocnyebeebe - #mocnyvlog kurnia najpierw 'dżon burk' a teraz to? Serio nie było chętn...

źródło: 667235042_1537549608381249_3613332561519009234_n

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 12.04.2026, 06:26:58 via Android
  • 0
@Recker1: inny, del favero było w centrum Kielc
  • Odpowiedz

2045

W ciągu dwóch lat przybyło w Polsce ponad 3600 Urzędników!

W ciągu dwóch lat przybyło w Polsce ponad 3600 Urzędników!

Łącznie jest już ich 123,2 tysiąca. Średnia płaca wynosi 12300 zł.

MagicznyMariusz
z
money.pl
dodany: 09.04.2026, 11:23:01
  • 282
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 10.04.2026, 10:23:08 via Android
  • 0
@klicek: podaję odpowiedź: WYBORY SAMORZĄDOWE
_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_ 10.04.2026, 10:26:02 via Android
  • 1
Za zatrudnienie w części urzędów odpowiada władza wybrana w wyborach samorządowych a nie do sejmu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 25.07.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 25.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking