Wpis z mikrobloga

Moja siostra jest w związku 13 lub 14 lat. Nie ma dzieci, choć jest po 30. Ma za to psa, którego na maksa uczłowiecza i traktuje jak dziecko, w dodatku jak jakieś niepełnosprawne. Czasem rzygam tęczą, jak to widzę. Mój szwagier (dobry człowiek) chyba tylko rozkłada ręce, bo jej się nie spieszy i tak w ogóle, to ona ma dużo zastrzeżeń zawsze do niego i chyba sama nie wie czego chce.

A mi jest na maxa przykro. Rozleciał mi się 6,5 letni związek, chciałem mieć rodzinę i dzieci z moją byłą. Ktoś ma tę szansę i tego w ogóle nie docenia, ja już jej nie mam i muszę zaczynać życie od nowa i nawet nie mam siły na starcie. Znam swoją siostrę na tyle dobrze, że wiem, że gdyby ten związek teraz się rozpadł, to po jakimś miesiącu by dopiero do niej dotarło, co cennego w życiu straciła. Tym bardziej, że jej chłop jest: zaradny, ogarnięty, spokojny i bardzo dobrze zarabia.

Najważniejszy jest jednak pies i praca w korpo. A ja patrząc na to wszystko czuję się trochę jak te głodne dzieci w Afryce, co widzą jak na zachodzie wyrzuca się jedzenie bez żalu.

Jedyne co mi zostało, to rodzina i przyjaciele. To bardzo dużo, ale utrata drugiej połówki i poczucie braku wartości jako mężczyzna trwa dalej.

#zalesie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #depresja
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@onepnch: Próbuję raczej wytłumaczyć, że dopiero po stracie człowiek docenia co miał i w jej przypadku jest coś takiego. Tym bardziej, że ona nie wyklucza założenia rodziny czy ogarnięcia sobie tego życia prywatnego (ślub), ale po prostu przeciąga to w czasie i wynik ato trochę z niedojrzałości, może to trochę olewa, może się boi, nie wiem.

Ja trochę przeciągałem pewne sprawy w swoim życiu w związku i potem bardzo żałowałem. Dlatego
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Jej życie. Może jej po prostu nie zależy na tym tak jak tobie. Zresztą sam miałeś 6.5 roku na to a skoro się finalnie rozleciało to znaczy że jednak nie było to. A jakby były dzieci to by było tylko gorzej teraz
  • Odpowiedz
. Tym bardziej, że jej chłop jest: zaradny, ogarnięty, spokojny i bardzo dobrze zarabia.


@Kopyto96: a mi szkoda tego chłopa, że zacznie nowego życia z kimś innym póki może
  • Odpowiedz
Moja siostra jest w związku 13 lub 14 lat. Nie ma dzieci, choć jest po 30. Ma za to psa, którego na maksa uczłowiecza i traktuje jak dziecko, w dodatku jak jakieś niepełnosprawne.


@Kopyto96: chora psychiatrycznie
  • Odpowiedz
@Kopyto96: nie umie czy nie chce? ;) Myślę, że możesz się zdziwić czego chce tak naprawdę. To niekoniecznie jest to, co się wydaje albo co ktoś radośnie głosi, bo wszyscy od niego tego oczekują. Ogólnie to zajmij się swoimi potencjalnymi dziećmi, a nie jej i jej faceta, to jest ich sprawa i nikogo innego.
  • Odpowiedz
  • 0
@kasiknocheinmal: Przecież ja chciałem tylko napisać, jak los bywa okrutny, a nie że chcę na niej coś wymusić. Poza tym wspomniałem, że ona chce mieć, ale nie umie znaleźć dobrego momentu i zostawić tego czym się teraz zajmuje .
  • Odpowiedz