Wpis z mikrobloga

nie ma w polsce wystarczającego poparcia dla ludzkiej socjaldemokracji


@Diamond-kun: Poparcie jest, tylko rozbite po innych partiach. To partie lewicowe w Polsce nie wzbudzają zaufania i trudno się dziwić, patrząc po tym, co część tego środowiska wyczynia i na czym opiera swoją politykę. Razem jest jeszcze dość świeże, obserwuję jak to się rozwinie. Za to lewica, jaka była po upadku ostatniego rządu SLD w zasadzie zadowalała się rolą partii skrajniaków
  • Odpowiedz
Szkoda, że Pan Zangberg nie zrobi porządku w tej pseudo lewicy I nie wystaruje samodzielnie

@Yakuza123: Polacy są za głupi na prawdziwą lewicę, bo 95% społeczeństwa na możliwość zagłosowania na umiarkowaną socjaldemokrację dostaje małpiej gorączki, bo KOMUNIZ, PEDAUŁY, TYSIUNCPIŃCET PŁCI, HOLOKAŁST MENŻCZYZ, ODBIERDOLTA SIE OD MILJONERUF ZŁODZIEJE!!!!!!
  • Odpowiedz
@Yakuza123: dopóki te wszystkie Czarzaste Żukowskie Biedronie Gawkowskie nie zrobią tego co powinni zrobić już dawno czyli przejść do KO to niestety to by był strzał w stopę
  • Odpowiedz
@neuromanta: nie wiem skąd takie info bo sprawdzałem ich kalkulator i przy wyższych zarobkach zarabiałbym tyle samo co obecnie. Za to ludzie zarabiający mniej obecnie mieliby więcej.
@Yakuza123 Zandberg, Jachira, Staśko. Głosowałbym
  • Odpowiedz
źródło "zaufaj mi mordo"


@gandalf_rzulty: z tym kalkulatorem to prawda, ALE został on opublikowany 10 lat temu, gdy przeciętne zarobki wynosiły ok. 3200 zł, a 10 tys. zł rzeczywiście było bardzo imponującą pensją. Próba zestawiania wyników tego kalkulatora z dzisiejszymi zarobkami to XD
  • Odpowiedz
@BojWhucie: ten mem najlepiej pokazuje jakie środowiska ostatnio dochodzą do głosu na tagu nieruchomości. Niestety komuchy zawsze miały "najlepsze" rozwiązania dla mas, wiadomo jak to się potem kończyło.
  • Odpowiedz