Wpis z mikrobloga

@Polska5Ever:
1. Masz najlepszy okres w życiu na aktywność sportową. Jeśli masz uraz do sportu po WFach, rozumiem, ale ćwiczenie sportu na własną rękę poza szkołą to ZUPEŁNIE inna sprawa a sportowa zajawka to jedna z najlepszych rzeczy.
2. Robić sobie wakacje na wariackich papierach. Autostopy, pociągi, pakowanie plecaka i nocowanie w hostelach. Zobaczyć, doświadczyć jak najwięcej.
3. Nie wchodź w politykę. Młodzieżówki to żart i żenada, do polityki wejdź jak
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: Dokładnie jakiś czas temu się spostrzegłem - że na studia będą szli ludzie urodzeni w roczniku w którym ja poszedłem na studia

A rady to, jak wyjdziesz skrzywiony z domu to masz problemy nie do przeskoczenia, studia najważniejsze co mają dać to pierwszą pracę i żonę/męża i kup bitcoin, #!$%@? się w programowanie i pracuj zdalnie z ciepłego kraju
  • Odpowiedz
Nie marnuj czasu na kiepską robotę. Ja sam popełniłem kilka błędów zawodowych, być może byłbym w innym miejscu już. Zawsze wybieraj większe firmy, które oferują możliwości i rozwój, idź za tym rozwojem od początku, a w wieku 26-28 lat będziesz miał tego efekty.
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: naucz się dobrze angielskiego ale nie tak żeby robić certyfikaty do podcierania dupy, ale tak, żeby się na luzie swobodnie i naturalnie dogadać. To otwiera o wiele więcej drzwi niż się ludziom wydaje.
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: #!$%@? ostro tak żeby się rozwijać najlepiej jak się da, bo teraz powinieneś mieć na to najlepszy czas. Im bedziesz starszy tym bedziesz miał wiecej problemów i mniej zdrowia do tego. Dodatkowo dbaj o aktywność fizyczną albo jakiś sport
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: rodzina, wsparcie, rozsądne inwestycje (nie dotykaj tulipanów, bitcoinów i innych CFDków, bo Cię zmiecie z planszy), dbaj o zdrowie i rób to, co kochasz.

Brat ma właśnie 18 lat i zarabia srogie pieniądze trzymając się tych zasad.

I jak coś kupujesz typu zagraniczny badziew (samochód, smartfon, gra komputerowa) to zadaj sobie w duchu trzy razy pytanie: czy jest mi to na pewno potrzebne?
  • Odpowiedz
Jaką jedną najważniejszą radę dalibyście osobom wchodzącym teraz w dorosłość (rocznik 2006 xD) z perspektywy osoby dorosłej?


@Polska5Ever: To, że dostałeś plastik ze zdjęciem informujący, że masz 18 lat, wcale nie oznacza, że jesteś dorosły - innymi słowy bierz pod uwagę, że możesz popełniać młodzieńcze błędy.
  • Odpowiedz
Inni o tobie myślą oraz Ciebie oceniają o wiele mniej / rzadziej aniżeli Ci się wydaje.

Im wcześniej nauczysz się angielskiego i #!$%@? z Polski tym lepiej dla Ciebie. Dla własnego dobra nie wchodź w związek z Polką.
  • Odpowiedz
nie mam dla nich żadnych rad. niech rzucą się na głęboką wodę dorosłości i niech się potopią( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Polska5Ever:

Na początku swojej dorosłości nie przywiązuj się do pieniędzy. Nie podążaj ślepo za nimi i nie oszczędzaj jeżeli to wiązałoby się z wyrzeczeniami. Nie jestem z tych, którzy twierdzą że pieniądze szczęścia nie dają- wręcz przeciwnie- uważam że dają i wiele rzeczy można osiągnąć/zdobyć mając pieniądze.
Natomiast uważam że okres między 20, a 30 rokiem życie jest najważniejszym dla rozwoju człowieka i gdybym mógł cofnąć czas, to na pewno te
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Polska5Ever ja nie wiem czy bym dawał, bo nie posłuchają, tak jak i ja nie słuchałem. Istotne informacje się zapamiętuje, dopiero jak się na serio doświadczy ich konsekwencji albo widzi je bardzo blisko.
To co da #!$%@? starego pryka w komentarzu w Internecie?
  • Odpowiedz