Wpis z mikrobloga

A więc podsumujmy
- jak na razie nie ma elektrowni atomowej
- nie wiadomo co z CPK
- o 100 konkretach już wszyscy zapomnieli
- #!$%@? PiSu też w praktyce tak średnio, poza teatrem dla gojów w postaci komisji śledczysz. Jedynie akcja z Wąski i Kamińskim wyszła.
- jest za to straszenie wojną i pomoc deweloperom
- oraz wszyscy są uśmiechnięci

Profit?

Nie dałem się nabrać na PiS, nie dałem się nabrać Kukiza, nie dałem się nabrać na Konfederację. Ale wstyd mi, że głosowałem na Tuska i Bodnara.

#polska #polityka #bekazpo
  • 31
  • Odpowiedz
@groman43 a w którym z normalnych krajów przeprowadza się niezależne audyty na czas?

I w którym kraju analizuje się wpływ na środowisko, dogaduje umowy, przygotowuje grunty etc. na elektrownię w 100 dni? xD

Ja uśmiechnięty i dobrze robota idzie, niech dalej rządzą
  • Odpowiedz
  • 3
@zapomnialemhaslo: No ty lko, że Tusk buduje już elektrownię atomową od https://www.gkpge.pl/grupa-pge/dla-mediow/komunikaty-prasowe/korporacyjne/nowa-spolka-w-programie-jadrowym-pge. Według Wikipedii, średni czas budowy elektrowni atomowej to 10 lat. Więc kiedy uciekał do Brukseli, połowa pracy powinna już zostać wykonana. A tymczasem nawet lokalizacja nie została wybrana.

a w którym z normalnych krajów przeprowadza się niezależne audyty na czas?


@farbowanylisek: Zejbisty argument. Szkoda, że w według doniesień medialnych audyty są zablowane, a nie opóźnione. I
  • Odpowiedz
@groman43: ale przecież doskonale wiedziałeś o tym gdy oddawałeś na niego głos

jeżeli myślałeś, że w 100 Tusk wyskoczy z elektrownią atomową która budował w tajemnicy przez ostatnie lata to problem leży po twojej stronie
  • Odpowiedz
@kolikowski: akurat tutaj w punkt, dziękuję. Natomiast obecne obietnice są jeszcze do rozliczenia i naprawdę będę śledził który peowski urzędnik będzie za to odpowiadał i nie odpuszczę. Finalnie i tak nic to nie da ale presja musi być. Atom to jedyna droga do bilansu energetycznego.
  • Odpowiedz
@groman43: Chętnie podpiszę petycję, a nawet zapłacę moją roczną pensje za elektrownie atomową która stanie w 3 miesiące gdzieś koło twojego domu. Myślę, że zdążę odjechać zanim #!$%@?
  • Odpowiedz
Nie dałem się nabrać na PiS, nie dałem się nabrać Kukiza, nie dałem się nabrać na Konfederację. Ale wstyd mi, że głosowałem na Tuska i Bodnara.


@groman43: Gówno prawda, jak się popatrzy na zdania typu "tusk uciekał do Brukseli" to aż kłuje w oczy smród pisowca więc daruj sobie to #!$%@? jak to się rozczarowałeś oddając głos na paltformę.
  • Odpowiedz
- o 100 konkretach już wszyscy zapomnieli

- jest za to straszenie wojną i pomoc deweloperom


@groman43: no i sam sobie bezczelnie i cynicznie zaprzeczasz, dawanie deweloperom było jednym ze 100 konkretów, już choć się zdecyduj czy "oczekujesz" ich realizacji
  • Odpowiedz