Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

687

Bandyci drogowi: "Pan Rafał" wczoraj w majtkach leżał na autostradzie A4.

Pokaż treści 18+

Bandyci drogowi: "Pan Rafał" wczoraj w majtkach leżał na autostradzie A4.

Zapraszam do dyskusji. Co te n-------i robią z ludźmi.

specjalnieZalozylem
specjalnieZalozylem
z
facebook.com
dodany: 30.06.2025, 18:12:28
  • #
    mercedes
  • #
    bandytadrogowy
  • #
    autostradaa4
  • #
    polskiedrogi
  • #
    a4
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Ten sam człowiek co tu:
specjalnieZalozylem
z wykop.pl
  • 73
Takie tam znalezione w internecie
plastus82
z instagram.com
  • 21

Komentarze (93)

najlepsze

996ef650daf32b92bf708bc9376908ea
996ef650daf32b92bf708bc9376908ea
996ef650daf32b92bf708bc9376908ea
30.06.2025, 19:03:31 via Wykop
  • 200
Ostatnie Pokolenie ma jakieś postulaty. A ten o co postuluje?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
30.06.2025, 21:19:58 via Wykop
  • 218
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mkarweta
mkarweta
01.07.2025, 06:38:04 via Android
  • 21
@wypok_wypok chyba raczej szybki. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
I_See_Bad_Pixels
I_See_Bad_Pixels
01.07.2025, 05:56:00 via Wykop
  • 101
Jak dla mnie, to gość musiał chyba zajść komuś za skórę, stąd te całe akcje... metoda, by zrobić z siebie czubka i dać się zamknąć. Nie widzę innego rozwiązania - na filmach gada składnie a na swoich wyczynach zachowuje się jak naćpany. To się nie klei. W dodatku na ostatniej z transmisji ze szpitala mówi, że leczy się w UK i chce mieć tez 'podkładkę' z polskiego psychiatryka. On musi mieć w
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

apeee
apeee
01.07.2025, 07:10:13 via Wykop
  • 68
@I_See_Bad_Pixels: albo jest zwyczajnie chory psychicznie i ma schizofrenię. Teraz gada normalnie, za 5 minut wychodzi patus zagrażający życiu innych ludzi.
  • Odpowiedz
egonszef
egonszef
01.07.2025, 12:30:22 via Wykop
  • 1
@I_See_Bad_Pixels: obejrzałem filmik z psychiatryka jak go wzięli w obroty i mi się też coś nie zgrywa, pierwsze co zauważyłem to jak podnosił butelkę przy koszu i wkurzył się o to że ludzie śmiecą.. Sobie myślę spoko gość bo też nie lubię śmieci, sytuacja w psychiatryku dziwna mocno, od razu widać że personel go zna i wiedzą co z nim robić. Rozwojowa sprawa, w każdym razie zdrowia mu życzę
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
30.06.2025, 23:13:05 via Wykop
  • 64
Tu przynajmniej w majtkach, po Wrocławiu łaził bez.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Landmark
Landmark
01.07.2025, 06:59:10 via Wykop
  • 21
@wezsepigulke:

Z fajfusem latałeś? Spodenki zdjąłeś?
Landmark - @wezsepigulke: 
Z fajfusem latałeś? Spodenki zdjąłeś?
  • Odpowiedz
dwaplusdwatocztery
dwaplusdwatocztery
dwaplusdwatocztery
01.07.2025, 16:25:19 via Wykop
  • 3
@Landmark: https://www.facebook.com/bandyci.drogowi/posts/zg%C5%82osi%C5%82em-%C5%BCe-przy-g%C5%82%C3%B3wnej-ulicy-chodzi-nagi-m%C4%99%C5%BCczyzna-czekaj%C4%85c-na-policj%C4%99-zorien/1044307994434959/
  • Odpowiedz
Lukson_PL
Lukson_PL
01.07.2025, 05:38:19 via Android
  • 40
Dzisiaj zgłosił się do szpitala i... zaczął tam robić dym:
Lukson_PL - Dzisiaj zgłosił się do szpitala i... zaczął tam robić dym:
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sandsniffer
sandsniffer
sandsniffer
01.07.2025, 05:42:16 via Wykop
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hugoooo
hugoooo
01.07.2025, 05:49:57 via Wykop
  • 69
@Lukson_PL: chlóp chce z siebie wariata zrobic żeby uniknąc odpowiedzialnosci
  • Odpowiedz
Immoderate
Immoderate
01.07.2025, 11:12:59 via iOS
  • 39
Zauważyliście pewien trend? Kiedyś byli dresiarze, patusy w zgiętych czapeczkach z daszkiem, cwaniaki w czarnych kurtkach skórzanych i spodniach w kant a teraz tą patologię zastąpili wytatuowani drwale z brodami, przypompowani, w zbyt małych koszulach z dużym logo typu Hugo czy Guess, wymuskane schaby jak Wojtek Gola. Dobre fury (w leasingu) umiłowanie do KSW, towarzystwo sztucznych glamour lalek, koniecznie z branży paznokci, rzęs czy innej beauty. Królowie życia epatujący głośnym i przerysowanym
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bredko
Bredko
01.07.2025, 14:10:09 via Android
  • 10
@Immoderate język faktów. Dodam , że Ci pierwsi byli mniej szkodliwi
  • Odpowiedz
typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
01.07.2025, 16:06:49 via Wykop
  • 1
@Immoderate: wcześniej po prostu nie było tylu bananowców bo była komuna. Teraz to się mnoży jak robactwo
  • Odpowiedz
ja_to_ktos
ja_to_ktos
ja_to_ktos
01.07.2025, 05:41:03 via Wykop
  • 32
Rafał dziś sam poszedł do szpitala i wszystko transmitował online:
wykopalisko
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DzikWesolek
DzikWesolek
01.07.2025, 06:34:15 via Wykop
  • 8
@ja_to_ktos: Grubo, pielędniarze nie pieszczą się tam z takimi.
  • Odpowiedz
Thee
Thee
Thee
01.07.2025, 07:38:28 via Wykop
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jack_
jack_
01.07.2025, 08:51:24 via Wykop
  • 11
@Thee:
jack_ - @Thee:
  • Odpowiedz
applouse
applouse
01.07.2025, 12:06:25 via Wykop
  • 6
@Thee: Niestety, to na pewno nie on, zdjęcie przedstawia nowe cla amg, on z kolei latał starą c klasa 63 amg
  • Odpowiedz
BiggerJapanTapczan
BiggerJapanTapczan
01.07.2025, 07:09:20 via Wykop
  • 23
jedno pytanie - skąd taki niedorozwój umysłowy ma kasę na taki samochód? ludzie latami pracują i jeżdża skodami itp
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Smartek
Smartek
01.07.2025, 07:29:37 via iOS
  • 14
@BiggerJapanTapczan z reguły handel dragami.
  • Odpowiedz
Intelekt
Intelekt
Intelekt
01.07.2025, 07:51:24 via Wykop
  • 20
@BiggerJapanTapczan: Merc był z wypożyczalni
  • Odpowiedz
kelso123
kelso123
01.07.2025, 06:25:39 via Wykop
  • 18
https://www.bristolpost.co.uk/news/bristol-news/mans-manic-episode-lead-spree-5246063

W anglii też pajac nawywijał
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

salvador5000
salvador5000
01.07.2025, 06:40:58 via Android
  • 7
@kelso123 właśnie miałem napisać, że pewnie przyjechał na wakacje do Polski i popisy.
  • Odpowiedz
Doow-Riaper
Doow-Riaper
01.07.2025, 06:27:32 via iOS
  • 7
Czubek maksymalny. Zutylizować.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2465
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2352
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
1930
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1769
Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA
Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA
1672
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #samochody
  • #motoryzacja
  • #carboners
  • #w124
  • #amg
  • #bmw
  • #audi
  • #mercedesbenz
  • #germancars
  • #mercedesspam
  • #mercedesboners
  • #volvo
  • #heheszki
  • #w123
  • #mechanikasamochodowa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia