Wpis z mikrobloga

@Elberus: jedna z najlepszych gier w jakie grałem, wziąłem wersję pc i nie było praktycznie żadnych problemów, a że ludzie kupowali biedawersję na konsole która wyglądała i działała jak gówno no to co tu dużo pisać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
edna z najlepszych gier w jakie grałem, wziąłem wersję pc i nie było praktycznie żadnych problemów, a że ludzie kupowali biedawersję na konsole która wyglądała i działała jak gówno no to co tu dużo pisać


@enforcer: lol to wiń sprzedawcę że taki bubel sprzedawał na ps4 a nie ludzi co nie mieli pc za 10k i to kupili
  • Odpowiedz
@enforcer kilka dni po premierze? Bo ja chyba nastepnego dnia. Z rok czy dwa lata pozniej gralem na ps5 bo po jakims turbo patchu dali ja zachete 5h za free ale po dwoch godzinach odlozylem i nigdy nie wrocilem ( ͡° ͜ʖ ͡°) totalnie nie moj klimat
  • Odpowiedz
  • 1
@enforcer gra ogólnie zajebista, ale bugi były i są, chyba do tej pory jest błąd w którejś misji, że jedziesz z kimś na motocyklu, on zsiada i przechodzi przez motocykl, tak samo już w początkowych misjach był błąd, że Jackie drapał się po głowie trzymając pistolet i on mu przenikal przez głowę
  • Odpowiedz
@enforcer: ale to nadal nie tłumaczy partactwa które zrobili na konsole mirek
jak kupujesz samochód to spodziewasz sie że będzie jeźdźił a nie remont generalny auta po przejechanych 20 km
  • Odpowiedz
@enforcer: Zainstalowałem ostatnio i przechodzę trzeci raz, raz skończyłem na starej wersji i raz już na 2.0 i prawda jest taka, że przed 2.0 to była mocno przeciętna gra, a ja i tak grałem dopiero w 2022 jak już mnóstwo rzeczy było poprawionych, więc nie dziwię się wkur&$eniu ludzi.
Teraz to kozak giera, no ale pierwsze wrażenie robi się tylko raz.
  • Odpowiedz
@Elberus: I dlatego ludzie z rozwiniętą korą mózgową, którzy potrafią odraczać gratyfikację, nie ogrywają gier w dniu ich premiery ani tym bardziej ich, o zgrozo, nie preorderują.
  • Odpowiedz
@enforcer: Takie #!$%@? mógłby napisać ktoś, kto w życiu widział ze 2 gry...
Bug na bugu, całe wysypisko śmieci to była jedna wielka pułapka bo nie chciało im się poprawiać modeli śmieci i te lewitowały a kontakt z nimi mógł skończyć się wystrzeleniem w powietrze albo spadnięciem pod tekstury.
Wiszące w powietrzu rzeczy po NPC, telepiące się obiekty od nakładających się kolizji, większość perków nie działała, nie mówiąc o tym, że nawet nie posprzątali syfu po masowym wycinaniu zawartości i był perk poprawiający strzelanie z żywą tarczą, tylko że w grze nie da się strzelać gdy się kogoś chwyci.
Policja spawująca się metr od gracza, bo nie potrafiła przyjechać samochodem (technologia znana w grach od lat '90), jazda samochodem gdy NPC prowadził powodowała epilepsję, gdy bot jadąc potrafił uderzać i przenikać przez przeszkody, o ile działała bo często nie doczytywało tekstur.
A właśnie, #!$%@? było doczytywanie tekstur i Jacek czasem wsadzał nam do głowy relica a czasami pistolet.
Mi się trafił fajny bug w misji retrospekcji ataku na budynek Arasaki w celu odbicia dziewczyny Keanu, bo scena zaczynała się koncertem przed budynkiem, tylko potrafił się zaciąć riff gitarowy i grać w kółki przez całą misję, zakłócając dialogi i niszcząc cały odbiór - oczywiście ta misja trwa kilkadziesiąt minut a nie da się zapisać, żeby uruchomić
  • Odpowiedz
  • 0
@enforcer Idąc twoim tokiem rozumowania, studia mogą wydawać totalne gnioty, grunt, żeby u Ciebie było dobrze. Dawno nie widziałem tak samolubnego podejścia
  • Odpowiedz
@Tasde jesteś nieogar i kupiłeś na premierę to dostałeś gnój - ja w przeciwieństwie do ciebie poczekałem sobie parę miesięcy, kupiłem i wszystko było ok, nie doświadczyłem żadnych błędów które wymieniłeś.
  • Odpowiedz