Jak straż miejska w Kłodzku traktuje ludzi
Warto wysłuchać tego wywiadu do końca. Pokazuje jak straż miejska w Kłodzku, przekraczając swoje uprawnienia, pozbawia ludzi prawa jazdy.
- #
- #
- #
- #
- #
- 115
- Odpowiedz
Warto wysłuchać tego wywiadu do końca. Pokazuje jak straż miejska w Kłodzku, przekraczając swoje uprawnienia, pozbawia ludzi prawa jazdy.
Komentarze (115)
najlepsze
źródło: misz
Pobierz@Szmalu: o! po akcjach z Konfiturą to jak by tą Panią zaprosili do tego pato-programu to wszyscy redaktorzy w studiu skupiali się właśnie na tym jak wielki problem powoduje ta pani swoim życiem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
W ten sposób cofnięto uprawnienia.
masakra
W powiązanych dodałem fragmenty korespondencji
https://www.facebook.com/share/v/1GmZwC48AN/
https://www.facebook.com/share/v/1GmZwC48AN/