Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

636

Jak straż miejska w Kłodzku traktuje ludzi

Warto wysłuchać tego wywiadu do końca. Pokazuje jak straż miejska w Kłodzku, przekraczając swoje uprawnienia, pozbawia ludzi prawa jazdy.

PierroLeone
PierroLeone
PierroLeone
z
facebook.com
dodany: 11.05.2026, 22:22:42
  • #
    klodzko
  • #
    straz
  • #
    miejska
  • #
    naduzycie
  • #
    korupcja
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Fragmenty korespondencji burmistrza z komendantem straży miejskiej
PierroLeone
z facebook.com
  • 23
Gazeta wyborcza w sprawie, niestety za paywallen
PierroLeone
z facebook.com
  • 9

Komentarze (115)

najlepsze

bleblebator
bleblebator
12.05.2026, 05:47:20 via Wykop
  • 169
Będzie referendum, tutaj już nie odpuszczą. Kłodzko to już prywatny folwark Moni Wielichowskiej, jej ludzie robią co chcą.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
12.05.2026, 14:00:42 via Wykop
  • 134
@bleblebator: kolejne miasto gdzie platforma obywatelska pokazuje butę, a potem płaku płaku, nie idźcie na referendum. Jeszcze propagandę będą uprawiać za pieniądze mieszkańców.
tomasz-aleksander-barania - @bleblebator: kolejne miasto gdzie platforma obywatelska ...

źródło: misz

Pobierz
  • Odpowiedz
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
12.05.2026, 17:35:36 via Wykop
  • 35
@hedeon: dokładnie, dlatego nigdy więcej popisu
  • Odpowiedz
Szmalu
Szmalu
12.05.2026, 16:03:03 via Wykop
  • 83
Pięknie się bawią w tym kłodzku. Państwo w państwie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

symis
symis
12.05.2026, 16:37:10 via Wykop
  • 42
@Szmalu: A to już chyba norma w małych miastach. Ręką rękę myje, nepotyzm i podobne.
  • Odpowiedz
NieWiemWiecSieWypowiem
NieWiemWiecSieWypowiem
NieWiemWiecSieWypowiem
12.05.2026, 22:30:54 via Wykop
  • 9
Państwo w państwie


@Szmalu: o! po akcjach z Konfiturą to jak by tą Panią zaprosili do tego pato-programu to wszyscy redaktorzy w studiu skupiali się właśnie na tym jak wielki problem powoduje ta pani swoim życiem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

ochucki
ochucki
12.05.2026, 16:13:00 via Wykop
  • 69
Polacy mają niestety mentalność niewolników, nawet nie znają swoich praw. Dalej pan władza może wszystko :D
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PierroLeone
PierroLeone
PierroLeone
Autor
12.05.2026, 21:33:47 via Android
  • 21
@ochucki: akurat tutaj trafiła kosa na kamień, kobieta poszła do sądu i wygrała, ale na jej rozprawę przychodziło ze 20 osób które na skutek nękania straży straciły prawo jazdy, w tym jeden człowiek który z tego żył i stracił pracę
  • Odpowiedz
ochucki
ochucki
12.05.2026, 21:38:23 via Wykop
  • 6
@PierroLeone: Włączyłem tylko początek i nie dałem rady, Miałem swoje przejścia z milicją i udawało mi się wygrywać w sądzie.
  • Odpowiedz
wods
wods
wods
12.05.2026, 16:43:22 via iOS
  • 48
A tak w skrócie? SM nie posiada uprawnień do zatrzymania prawa jazdy więc nawet gdyby jakiś strażnik chciał to zrobić to nie ma takiej możliwości. W jaki sposób pani z filmu SM zabrała prawko?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kodijak
kodijak
12.05.2026, 16:47:00 via Android
  • 32
@wods kierowała sprawy do sądu a adres do korespondencji ofiary podawała inny niż miejsce zamieszkania. ¯_(ツ)_/¯
W ten sposób cofnięto uprawnienia.
  • Odpowiedz
Celtowie
Celtowie
Celtowie
12.05.2026, 16:52:10 via Wykop
  • 14
@wods: Straż miejska może dać punkty karne przy mandacie za złe parkowanie.
  • Odpowiedz

beconase
beconase
12.05.2026, 09:17:44 via Wykop
  • 47
Gorzej niz działacze PO traktują psy.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

beconase
beconase
12.05.2026, 18:59:13 via Android
  • 2
@grzehuu: masz psią knagę w ...
  • Odpowiedz
grzehuu
grzehuu
12.05.2026, 19:05:06 via Wykop
  • 1
@beconase: nie wiem co masz u siebie - ale nie szukaj takich zwyrodnień u innych - skoro ty tak masz

masakra
  • Odpowiedz
oddajciemikontozlodzieje
oddajciemikontozlodzieje
12.05.2026, 17:40:34 via Wykop
  • 34
Brakuje tła całej tej sprawy bo wygląda że w Kłodzku po prostu działa jakaś mała lokalna mafia.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PierroLeone
PierroLeone
PierroLeone
Autor
12.05.2026, 21:37:57 via Android
  • 30
@oddajciemikontozlodzieje: tło jest publikowane od paru tygodni na profilu dziennikarza, który publikuje screeny prywatnych korespondencji pomiędzy burmistrzem który typuje ofiary które mają być następnie prześladowane przez straż miejską. Wystarczy na przykład żeby ktoś skrytykował go na Facebooku. Podparła mu również lokalna straż pożarna, bo ośmieliła się zwrócić po należne im środki. Jest również ich w oficjalne oświadczenie na profilu OSP Kłodzko.
W powiązanych dodałem fragmenty korespondencji
  • Odpowiedz
MM16
MM16
MM16
13.05.2026, 07:50:22 via Wykop
  • 2
@oddajciemikontozlodzieje: Mieszkalem w Klodzku i straz miejska tam to patologia, wyzej sraja niz d--y maja. Ale z drugiej strony kiedys rynek byl oblegany przez samochody, nie dalo sie po nim normalnie chodzic bo ktos ci w dupe wjezdzal, w koncu cos z tym zrobili i jak widac ludzie sie zesrali. Ten rynek nie jest nie wiadomo jak wielki, mozna stanac na ulicach obok i przejsc sie te max 300m, jak
  • Odpowiedz
jerzy-sznurek
jerzy-sznurek
12.05.2026, 16:04:15 via Wykop
  • 19
Od której minuty nagrania jest wypowiedź strażników? Bo nigdy nie interesuje mnie jedna strona sporu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TurboKeleth
TurboKeleth
12.05.2026, 17:43:58 via Wykop
  • 20
@jerzy-sznurek: nie ma, są zajęci telefonami od mieszkańców, muszą podjąć decyzję czy jest zgoda na wjazd do miasta
  • Odpowiedz
PierroLeone
PierroLeone
PierroLeone
Autor
12.05.2026, 21:33:08 via Android
  • 6
@jerzy-sznurek: w tamtym nagraniu jej nie ma, ale można zobaczyć rozmowę z komendantem tutaj
https://www.facebook.com/share/v/1GmZwC48AN/
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
12.05.2026, 17:20:42 via Wykop
  • 16
straż miejska. Ludzie za głupi i zbyt niedołężni żeby aplikować do klaunów z policji. Rozumiecie jak to nisko?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wloczykij83
wloczykij83
wloczykij83
12.05.2026, 20:27:13 via Wykop
  • 13
Znajac rozne patologie tych pajacow jestem w stanie w to uwierzyc, ale nie czaje jednego, gdzie jakies filmy, dowody.Nagrywalbym strazakow miejskich w takiej sytuacji jakby tylko sie zblizali w zasięg wzroku. Jakies powiazane materialy oprocz wywiadu?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PierroLeone
PierroLeone
PierroLeone
Autor
12.05.2026, 21:38:59 via Android
  • 10
@wloczykij83: dodałem w powiązanych fragmenty korespondencji, jest ich więcej na profilu dziennikarza który je publikuje
https://www.facebook.com/share/v/1GmZwC48AN/
PierroLeone - @wloczykij83: dodałem w powiązanych fragmenty korespondencji, jest ich ...
  • Odpowiedz
lunarmountains
lunarmountains
12.05.2026, 17:17:52 via Wykop
  • 9
Co za patologia w tym Urzędzie Miasta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3153
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2983
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2583
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2304
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1816
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #powodz
  • #dolnyslask
  • #wroclaw
  • #polska
  • #ladekzdroj
  • #kotlinaklodzka
  • #kataklizm
  • #nysa
  • #walbrzych
  • #tvn
  • #heheszki
  • #nawrocki
  • #afera
  • #4konserwy
  • #strzelanina

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking