Wpis z mikrobloga

@ziolo86: No nie wiem czy wymyslily. Wiesz... podczas bombardowania nazistow nikt do Drezna "misji humanitarnych" nie robil.

Hamasy i "Gazanczycy" tancza z radosci na ulicach gdy chrzescijanie umieraja w zamachach. Karmienie tych "ludzi" to wspieranie zabijania Izraelczykow i Europejczykow.
  • Odpowiedz
Hamasy i "Gazanczycy" tancza z radosci na ulicach gdy chrzescijanie umieraja w zamachach


@Niedobry: Dokładniej to tańczą jak obywatele USA giną, a czemu? To już chyba jesteś wstanie sam sobie odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
podczas bombardowania nazistow nikt do Drezna "misji humanitarnych" nie robil.


@Niedobry: czy Ty właśnie usprawiedliwiasz jedną zbrodnię wojenną inną zbrodnią wojenną?
  • Odpowiedz
@kompek: Tak a o co chodzi? Kto mieczem wojuje... Poza tym "usprawiedliwiasz" a "uznajesz za jedyna dzialajaca metode w swietle wszystkich historycznych faktow".

To naciagane z Twojej strony.
  • Odpowiedz
@przemyslaw-priemek: Ja nikomu nie sluze. Mam w dupie Izrael. Ale Muzulmanskich radykalow nienawidze. Uwazam ich za zbedne obciazenie dla gatunku ludzkiego. Wszystkich. Tych "biednych z Gazy" nie lubie szczegolnie. To zli ludzie.

Gorsi sa tylko "wolontariusze" i "organizacje". Ktore tylko sluza Hamasowi i utrzymywaniu tego konfliktu. A takze podzeganiu do mordow.
  • Odpowiedz
@Niedobry: Co ty #!$%@?? Czemu, skoro masz w dupie Izrael, tak bardzo wybielasz ich jak zabili Polaka? Chyba że twierdzisz że dawanie posiłków dla ludzi którzy cierpią jest #!$%@? misją Hamasu XD
  • Odpowiedz
Hamasy i "Gazanczycy" tancza z radosci na ulicach gdy chrzescijanie umieraja w zamachach. Karmienie tych "ludzi" to wspieranie zabijania Izraelczykow i Europejczykow.


@Niedobry: Tylko to Izrael zabił tych Europejczyków i Anglosasów i to celowo. W dodatku pomijasz to, że życie chrześcijan w Izraelu nie jest zbyt ciekawe- rząd chce stworzyć państwo jednorodne i jednowyznaniowe- pozbywa się zarówno muzułmanów jak i chrześcijan różnych obrządków.
  • Odpowiedz