Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kolejna dziewczyna z ,,szukam stałego związku", z takimi samymi zainteresowaniami jak ja daje mi lajka, jest match. Nawiązuję w pierwszej wiadomości do opisu czy wspólnych zainteresowań, patrzę potem i para usunięta.

Czego wy do cholery dziewczyny oczekujecie?
Wy jesteście jakieś uposledzone intelektualnie czy o co chodzi? Po co wy więc te lajki dajecie?

Już kolejna taka sytuacja w przeciągu tygodnia

#tinder #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 29
  • Odpowiedz
@mirko_anonim zależy jak rozmowa przebiegła i jakie te zainteresowania są. Jak się interesuje ktoś sztuką nowoczesną i typ z tindera nawiązuje do tego robiąc wykład ze sztuki nowoczesnej albo wypytując jakby chciał sprawdzić czy nie kłamie w tym zakresie i się czepia każdej drobnej wypowiedzi to wtedy chyba normalne że cofa match. Albo jak się interesuje oglądaniem seriali to jak jej od razu proponujesz oglądanie u siebie to nic dziwnego że ucieka
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale wiesz, że czasem "przez przypadek" przesuwaja sie te profile bo za szybko sie przesuwa?
dla laski lajk, obserwacja, całowanie, robienie loda, ruchanie w dzisiejszych czasach nic nie oznacza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale kumasz ze laska ma po 100 matchy dziennie- może jeszcze raz popatrzyła na Twoje zdjęcie i stwierdziła ,że jednak nie spełniasz jej wymagań
Albo po prostu przesunęła w prawo przez pomyłkę
O wiele bardziej wkurza jak rozmawiasz 2-3dni i nagle usuwa choć byliście umówieni
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @MePix: pracuję w kancelarii adwokackiej i to w opcjach zaznaczyłem, więc kasy mam sporo. Zaznaczony wzrost 186cm. Mam kilka zdjęć z podróży zagranicznym, w tym jedno z plaży, gdzie widać moją wyrzeźbioną sylwetkę.

Na lajki nie narzekam, a sam robię dość mocną selekcję z racji swojego wykształcenia i trybu życia. Dziennie średnio +10 lajków mam, czasami w weekend są to liczby +20

Ty zdajesz sobie sprawę
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wiesz co, gadanie o zainteresowaniach jest poprostu czasem nudne, teraz uczę się angielskiego i jak mam small talk z kimś to jak zadaje trochę wyszukane pytania to ludzie chcą to zeskipować bo już tego mają dosyć, podobnie jest z laskami na tinderze, ja bym się nie przejmował i spróbował na ig tutaj laski rzadziej blokuja xD
  • Odpowiedz
Ale po co siedzieć w żmijowisku.

przetrzeźwiała, zobaczyła jeszcze raz twoje zdjęcie i poprawiła błąd


I to jest właśnie główna przyczyna, dlaczego różowe są nieszczęśliwe dzisiaj, nie szukają dobrego człowieka, tylko wartości dodanej w postaci przystojnego i/lub bogatego. Jakieś tam uczucia wyższe jak miłość nie mają znaczenia.
  • Odpowiedz
pracuję w kancelarii adwokackiej i to w opcjach zaznaczyłem, więc kasy mam sporo. Zaznaczony wzrost 186cm. Mam kilka zdjęć z podróży zagranicznym, w tym jedno z plaży, gdzie widać moją wyrzeźbioną sylwetkę.


@mirko_anonim: ehh człowieku
to pomaga
ale to nie jest serum na problemy, a tym bardziej laski
  • Odpowiedz
Chyba to normalne, że osoby dobierają się na podstawie zainteresowań i hobby. Jesteś fit i masz dobrą pracę?, to chyba nie nawiązujesz relacji z kaszalotem bez matury. Takich porównań można bez liku wymyślać


Jedna miała takiego samego psa jak ja, to do tego nawiązałem.


Kolejna miała opis i zainteresowania dosłownie jak ja, nawiązałem do teho i usunięty match.


@mirko_anonim: Niestety dopasowanie i posiadanie cech pożadanych u Ciebie to za mało. ZAWSZE
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.