Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kolejna dziewczyna z ,,szukam stałego związku", z takimi samymi zainteresowaniami jak ja daje mi lajka, jest match. Nawiązuję w pierwszej wiadomości do opisu czy wspólnych zainteresowań, patrzę potem i para usunięta.

Czego wy do cholery dziewczyny oczekujecie?
Wy jesteście jakieś uposledzone intelektualnie czy o co chodzi? Po co wy więc te lajki dajecie?

Już kolejna taka sytuacja w przeciągu tygodnia

#tinder #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 29
  • Odpowiedz
Ty zdajesz sobie sprawę ile do mnie kobiet pisze jako pierwsze? I prawie każda pisze tylko ,,hej"


@mirko_anonim: Właśnie widać ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tyle, że aż zabolało Cię, że jedna Ci nie odpisała i usunęła parę
  • Odpowiedz
@mirko_anonim są kobiety co wola by przeciwieństwa się przyciągały a nie podobieństwa. Sama też uważam to za głupie ale są takie co by chciały np. Być dresiarą pokochaną przez pana chodzącego głównie w garniturze. Są to różne dziwne fantazje ale jak widziałam wypowiedzi kobiet w Internecie to takie rzeczy nie są niczym rzadkim mimo że bezsensownym
  • Odpowiedz
Chyba to normalne, że osoby dobierają się na podstawie zainteresowań i hobby. Jesteś fit i masz dobrą pracę?, to chyba nie nawiązujesz relacji z kaszalotem bez matury. Takich porównań można bez liku wymyślać


@mirko_anonim: przecież aż tak kontrastowe różnice widać zwykle wcześniej albo wychodzą mimochodem, a nie trzeba robić wywiadu. To jest upośledzenie naszych czasów, że ludzie tak bardzo nie potrafią zbudować więzi na innych rzeczach, że rozpaczliwie łapią się tych
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: not rly. Tzn. nie żebym bronił facetów, bo mnóstwo z nich mówi jedno, robi coś totalnie na odwrót (dla Was kobiet nie wolno być zbyt miłym i zbyt mocno simpić, a oni to robią). Chodzi o to, że Wy chcecie krótkiej rozmowy, przejścia na rozmowę w 4 oczy, a dajecie bloka po jednej wypowiedzi. Nie powiem, parę razy zdarzyło mi się, że dałem lajka jakiemuś kaszalotowi bo mnie cisnęło, a
  • Odpowiedz
@MajorKusiol tak raczej jak piszesz robią prymitywni ludzie ale fakt że takich sporo. Nie trzeba się zadawać z prymitywami po prostu. Co do dawania Bloka po jednej wiadomości to dużo zależy od tej wiadomości albo po profilu. Np. Jak palacz wg profilu by mi coś napisał to bym blokowała
  • Odpowiedz
@MajorKusiol nie wiem o jakich wiadomościach piszesz bo umiem sobie wyobrazić takie po których nie chciałabym poznać typa, albo może dały lajka a ktoś lepszy się trafił i jak ten gorszy napisał to odlajkowala po prostu by nie pisać z kilkoma czy kilkunastoma na raz
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: takich jak mówi typ. Laska wymienia zainteresowania, człowiek o nie pyta, a ta ma w d. Konsekwencje będą bolesne dla wszystkich tych księżniczek i mam nadzieję, że czeka ich praca jak u mężczyzn - do końca. Zero dodatkowych przywileów.
  • Odpowiedz