Wpis z mikrobloga

  • 14
@Fingolfin89: to jest nienawiść. Te firmy przewozowe wielokrotnie mówiły, że traktują kierowców jako gwałcicieli i zagrożenie dla kobiet. Tak mówili o swoich pracownikach. Oczywiście nie wprost, ale pośrednio.

No i jak widać mężczyzn - klientów też nie lubią i ustalają dla nich wyższe ceny za przejazd na tej samej trasie.
  • Odpowiedz
prywatne firmy kierujące się lewicową ideologią nienawiści do mężczyzn.


@sildenafil: Zaraz a to nie wy głosicie, że w prywatnej firmie można wprowadzić sobie najbardziej popier... zasady, bo to prywatna firma i państwu nic do tego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wy jesteście jak Ci z JP na 50 %. Najpierw napieprzają na policję ile wlezie, ale jak jakiś Sebix ich opluje albo ukradnie rower czy telefon, to biegną
  • Odpowiedz
dlaczego to fejk?


@sildenafil: Dynamiczne ceny Ubera dla poszczególnych kategorii w danej chwili ustalane są indywidualnie na podstawie podaży i popytu w danym obszarze miasta. Jeśli screen jest prawdziwy, to w tamtej chwili zdarzyło się akurat tak, że pozostałe nie-kobiece kategorie miały dużo więcej chętnych pasażerów. Możliwe też, że z powodu czasu oczekiwania, który widać na screenie.

Zazwyczaj znacznie częstsza jest sytuacja zupełnie przeciwna: kategoria dla kobiet jest droższa, niż podstawowa.
  • Odpowiedz
  • 4
@Lambo994: co xD nie wiem do kogo mówisz, ale chyba nie do mnie. Przecież skoro prawo zabrania zrobienia taksówki tylko dla białych, to powinno zabraniać też taksówki tylko dla kobiet.

Proste.
  • Odpowiedz