Wpis z mikrobloga

Czytam i faszeruje się tą grupą tinder alert i ja już nie wytrzymuje psychicznie.
Sama jestem młodą kobietą z generacji Z ale ja naprawdę nie wytrzymuje tego, że te kobiety starsze ode mnie często nie wiedzą, że faceci chcą je tylko do seksu XDDD

To że dostaje się bana za napisanie oczywistej oczywistości typu "no ale na co ty liczyłas" jest też niesamowite.

Każdy facet jest toksyczny i narcyz (mimo że narcyzów na świecie podobno tylko 6% ale one wszystkie kwalifikowane panie psycholog kliniczne stwierdzają to u każdego mężczyzny który śmie śmieć porobić je jak dziecko).

Naprawdę przerasta mnie to, że jakakolwiek kobieta 18+ wierzy, że facet z którym pójdzie do łóżka poniżej 5mc stażu będzie chciał z nią zostać. Mamy tak silna kartę przetargowa a one dosłownie ją oddają już w pierwszych tygodniach i dziwią się, że Michaszek albo inny Enriqo je ghostuje.

Ja po prostu mam nadzieję, że wykopki z tagu #p0lka po prostu masowo zakładają konta na Facebooku by opisywać takie absurdalne rzeczy bo nie chce wierzyć że te kobiety istnieją naprawdę i to w takiej ilości

#logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 46
Ja po prostu mam nadzieję, że wykopki z tagu #p0lka po prostu masowo zakładają konta na Facebooku by opisywać takie absurdalne rzeczy bo nie chce wierzyć że te kobiety istnieją naprawdę i to w takiej ilości


@ZenujacaDoomerka: jak pracujesz i co za tym idzie, rozmawiasz tylko z babami, to wcale niedużo brakuje, żeby się zradykalizować w swojej mizoandrii. Zwłaszcza jak masz kontakt z jakimiś 40 czy 50-letnimi raszplami, które będą ci
@ZenujacaDoomerka: nie ma nic złego w krótkotrwałych relacjach erotycznych, pod warunkiem, że od początku jest to transparentnie powiedziane.

Fajna dupa jesteś; ooo ty też niekulawy; no to możebyśmy; fajnie było się skończyło, wypierdaty dupa w kraty

Jak tak, to wszystko jest ok.
Natomiast zwodzenie i deklarowanie czegoś większego, pomimo faktycznego braku takich planów, jest po prostu nieeleganckie.
Każdy facet jest toksyczny i narcyz (mimo że narcyzów na świecie podobno tylko 6% ale one wszystkie kwalifikowane panie psycholog kliniczne stwierdzają to u każdego mężczyzny który śmie śmieć porobić je jak dziecko).


@ZenujacaDoomerka: Kiedyś się nad tym zastanawiałam.Takich prawdziwych narcyzów rzeczywiście jest bardzo mało. Jednak większość ludzi ma w sobie pewne cechy narcystyczne i w zależności od możliwości/ charakteru/ sytuacji je bardziej lub mniej okazuje. Nie podpadają pod definicję narcyza,
Naprawdę przerasta mnie to, że jakakolwiek kobieta 18+ wierzy, że facet z którym pójdzie do łóżka poniżej 5mc stażu będzie chciał z nią zostać. Mamy tak silna kartę przetargowa a one dosłownie ją oddają już w pierwszych tygodniach i dziwią się, że Michaszek albo inny Enriqo je ghostuje.


@ZenujacaDoomerka: dobrze mówisz - dlatego seks po ślubie wszystko załatwia, ale baby jakie som każdy widzi