Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem w trakcie rozwodu z mężem. Ja mam 29 lat on 36. Mamy 4 letnie dziecko i on chciałby przejąć główną opiekę. Rozważam to. Ja pracuję 9-17 lub 10-18 a on ma dwie restauracje w centrum miasta. Nie musi spędzać tam dużo czasu, bardziej nadzoruje niż pracuje. Ja miałabym duży problem z godzinami pracy i odbiorem dziecka z przedszkola (do 17 musi być odebrane, nie można się spóźnić nawet 5 min chyba że to wyjątkowa sytuacja).
Tak wstępnie proponował, że będę pokrywać koszty przedszkola zamiast płacić alimenty a ja miałabym dziecko piątek-niedziela. Co o tym myślicie?
#zwiazki #pytanie #rozwod #dzieci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: myślę, że dziecko chciało by mieć normalną rodzinę. I przez rozwód dziecko będzie miało dużo ciężej w życiu. Nie znam sytuacji nie oceniam ale przykre to musi być mega dla dziecka.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mysle ze lepiej jak pojdzie do ojca, skoro w ogole to rozwazasz znaczy ze szukasz tylko sposobu zeby sie od mamusiowania wykrecic. Inne kobiety by nawet prace zmienily byle byc z dzieckiem. Daj dziecko ojcu, bedzie mu na pewno lepiej.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim to musi być bait, żadna normalna matka nie kierowała by się w tak waznej dla zycia jej dziecka sprawie opiniami z portalu, na którym królują dzieciaki, incele, przegrywy i bejciarze xD a jeśli jednak to nie bait to może i lepiej że dziecko bedzie pod opieka glownie ojca.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @ciastko_maslane były ma więcej czasu, blisko do przedszkola więc nie będzie konieczności zmiany, lepsze warunki mieszkaniowe, jest mniej zmęczony przez co spędza taki bardziej wartościowy czas

Z plusów po mojej stronie to lepiej dbam o odżywienie i edukację.

Cała reszta po równo dobrze nam idzie


·
  • Odpowiedz