Wpis z mikrobloga

Tylko w ten sposób staniesz się pewny siebie co zapewni Ci dostęp do ruchania


@mr_ponglish:

Jeśli będziesz miał kasę i będziesz umięśniony, to będziesz pewny siebie i nawet brzydki ryj Ci nie przeszkodzi w tym żeby dymać lochy


@mr_ponglish:

umiesz czytać? Poleci na to, że jesteś umięśniony i będziesz mieć kasę


@mr_ponglish: to ty się naucz pisać, bo z twoich postów wynika, że laska poleci na pewnosc siebie, a
Poleci na to, że jesteś umięśniony i będziesz mieć kasę

nie u divy.


@mr_ponglish: Mięśnie w tym wypadku nic nie znaczą. Jak masz hajs to szony polecą na hajs, kupisz sobie u nich dymanie = to samo co pójść bezpośrednio do divy, tylko że to jest cichodajka xD

Formę robi się co najwyżej dla siebie, bo bez wyglądu to dalej będziesz żałośnie wyglądać, gymcel coś ci to mówi?

A z tego
Polecenie terapii osobie która ma problemy ze sobą przez Brzydki ryj to XD Preciez niby jak taka terapia ma pomóc?


@power-weak: wielu osobom może znacznie pomóc, począwszy od tego że przestaną uważać że mają brzydki ryj i przestaną się tym społecznie blokować.
@Amicia do jakiegoś stopnia z pewnością siebie to prawda. Widziałem na studiach średnich gości albo średnich-, którzy faktycznie mieli dobrą bajerkę, pewni siebie, do tego jakiś alkohol i koniec końców zaliczali więcej niż przystojni cisi.

No, ale jak pisałem, do jakiegoś stopnia. Jak mówi popularne porzekadło- z gówna bicza nie ulepisz ;p
@power-weak: Nie wiem co by powiedział psycholog na terapii, ale gdybym ja był na miejscu takiego psychologa to raczej nie szedłbym w kierunku zakłamywania tego, że osoba z takim problemem ma udawać, że tego problemu nie ma i że jest piękna, chociaż są też osoby, które wyglądają naprawdę dobrze i mają ogromne kompleksy z powodu swojego wyglądu, to zupełnie inna sprawa i trzeba inaczej podejść, bo to jakieś urojenia, ale zakładając,
Tak bo przecież tak naprawdę 99% brzydkich ludzi tylko udaje że są brzydcy( ͡° ͜ʖ ͡°)


@power-weak: absolutnie nie, nie chodzi mi w ogóle o faktycznie brzydkich ludzi. Jest natomiast ogromna rzesza osób, które mają zaniżoną samoocenę i przez to uważają się za brzydkich i boją interakcji społecznych, nie mają pewności siebie. To są kwestie, które właśnie leczeniem terapeutycznym można naprawić.