Wpis z mikrobloga

Kobieta to kobieta.


@macan: nikt nie twierdzi inaczej.

Dziękuje że mnie oświeciłeś postępaku.


@Aokx: proszę bardzo zacofańcu.

to jest gendershaming


@wyjek: nie wiem co to jest, nie jestem zaznajomiony z lewacką nowomową.

xD


@keep_movin: ¯\(ツ)/¯

czyli może się identyfikować śmigłowcem bojowym?


@PodniebnyMurzyn: nie może, nie wiem skąd przyszła ci do głowy taka głupota.

Czyli można mówić o niej "ona" bo jest biologicznie kobietą, ale nie można mówić
skoro nie da się ustalić jak się identyfikuje, to równie dobrze może się identyfikować śmigłowcem bojowym


@PodniebnyMurzyn: w powyższym zawarłeś błędną tezę która nie wynika z żadnych słów które padły powyżej, na niej oparłeś kolejną tezę która w dodatku przeczy tej pierwszej, fałszywej xD

Czy ty czytasz sam siebie? Skoro nie można ustalić jaką ma tożsamość płciową to nie można ustalić że jest kobietą lub mężczyzną.

To jest dopiero gendershaming, zabraniasz
bo jest fizycznie kobietą ale nie da się ustalić jak się identyfikuje

Skoro nie można ustalić jaką ma tożsamość płciową to nie można ustalić że jest kobietą lub mężczyzną.


@aarahon: nie mozna ustalić tożsamości płciowej, ale to nie zmienia faktu, ze ta ze zdjecia opa moze sie identyfikować jak chce. ustalenie tożsamości a to, kim sie identyfikuje to "genderfluid" (xD) to są dwie różne kwestie. ehh jednak ktoś tu czyta bez
nie mozna ustalić tożsamości płciowej,


@PodniebnyMurzyn: ale wiesz że tylko ty tak twierdzisz? Nikt inny nie twierdzi że nie można ustalić jej tożsamości płciowej.

ehh jednak ktoś tu czyta bez zrozumienia i nie jestem to ja


@PodniebnyMurzyn: no właśnie to jesteś ty i bardzo łatwo mogę mogę to udowodnić - wskaż kto twierdzi że nie można ustalić jej tożsamości płciowej.

skoro mówienie komuś, ze nie moze sie identyfikować jak chce