Wpis z mikrobloga

@stuparevic: dla mnie to jest w ogóle śmieszne, ze dla nauczycieli to jest TOP TEMAT czy uczeń jak biegł i mógł nie zauważyć, to nie powiedział "dzień dobry" albo źle powiedział "dzień dobry" albo kurła w drzwiach przeszedł tak czy srak. I dla nauczyciela to jest taka obraza majestatu, ze nie ma porównania. Ale dwóch patusów naprdala słabszego dzieciaka? ee tam nieważne, pora na herbatkę. Śmieją się z ciebie? Śmiej się
@stuparevic: kiedyś jak chodziłem do liceum W mojej szkole wszędzie zainstalowano kamery i dołożyli ochroniarza bo w szkole był dragów po korek Nie wpuszczali bez legitymacji a ja jak zwykle zapomniałem wziac, napatoczyłem się na ochroniarza i nie chciał mnie wpuścić więc rura do innego wejścia (było trzy wejścia a ochroniarz tylko jeden) w między czasie jakaś baba mnie woła i każe przyjść ale olałem. Kilka lekcji później znalazł mnie ochroniarz
sigma


@BornToDie69: Sigma w przeciwieństwie do alfy podąża za zasadami, ale tymi, które sama sobie ustaliła. Sigmy nie da się opisać w oderwaniu od alfy, bo każda z osobowości określa nasze miejsce w społecznej hierarchii. Sigmy są podobnie jak alfy silne i niezależne, jednak to raczej introwertyczne niż ekstrawertyczne osobowości.