Wpis z mikrobloga

@stuparevic: moim zdaniem w Polsce powinno być tak, jak w stanach, że gnojów niereformowalnych się zawiesza w prawach ucznia i to rodzice mają obowiązek coś z nim zrobić a do szkoły nie ma wstępu xD
@stuparevic tak, choćby na przykładzie komunikacji miejskiej osoby wychodzące mają pierwszeństwo niż wchodzące i tego argumentu nie podważy nauczycielka. A jeżeli by była jakaś sytuacja na korytarzu z ustąpieniem to osoba która niesie cięższą rzecz ma pierwszeństwo a jeżeli obie tak samo no to już kto pierwszy ten lepszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@manikcs: nie oceniam sytuacji i nie pisze o tym dziecku, tylko napisałem jak powinno być, jest wiele rodziców co się swoimi gowniakami nie interesują i szkole i przedszkola używają jak przechowalnie. Dlatego rodzice powinni brać odpowiedzialność za swoje dzieci. Jakby musieli brać urlopy bezpłatne, żeby pilnować gowniaka bo został zawieszony w prawach ucznia, może skończyło by się olewanie zachowań gowniakow. Skoczyło by sie wyszczekanie, i zaczęłaby się odpowiedzialność ( ͡°
@Szampion: w podstawowej. Miałem trenera koszykówki który się naoglądał coacha Cartera i zanim z nas zrobił koszykarzy to zrobił z nas najbardziej kulturalne dzieciaki w szkole xD
Ja raz na lekcji angielskiego dostałem uwagę do dziennika. Za co? Zrozumiałem błąd i powiedziałem "sorry" (na lekcji angielskiego) i dostałem uwagę. Matka poszła pytać czemu to dostała odpowiedź że nie powiedziałem "I'm sorry" tylko samo "sorry".

#pawlowski Ty #!$%@? walący konia do futuramy.

#!$%@? #!$%@? który czymś takim potrafi zniechęcić do życia.