Wpis z mikrobloga

@Zoyav: nie rozumiesz boś prymityw, dla mnie zajebisty patent, mniej sprzątania, jak kabina dluga to zajebiscie, wchodzisz i wychodzisz, tak sie ulatwia zycie ludziom prymitywie :p
  • Odpowiedz
@Zoyav: Nikt nie robi otwartej kabiny prysznicowej 1m x 1m 0_o Cały zamysł tego przedsięwzięcia jest taki, żeby to był duży prysznic, tzw. 'walk in', gdzie po prostu wchodzisz i wychodzisz a kabina znajduje się na tym samym poziomie co podłoga, nie ma żadnego brodzika #!$%@?. Bardzo to jest ładne i elegancko można wkomponować w całą łazienkę. A sracz masz otwarty na całą łazienkę i żyjesz.
  • Odpowiedz
ja bym nigdy czegoś takiego nie zrobiła, raz jak się drzwi zepsuły i musiałam się umyć bez, to była istnia powódź, woda z prysznica była na drugiej ścianie łazienki


@Zoyav: Projekt takiego prysznica poprawnie wykonany to nie jest tylko "ścigniecie drzwi" . Zasady stawiania takiego prysznica w nowej (czy remontowanej łazience) są inne niż stawianie pełnej kabiny. Więc jak sobie wyobrażasz wszystko tylko przez pryzmat tego, że tobie popsuły się drzwi
  • Odpowiedz
nigdy nie widziałem, by działało to zgodnie z zamiarem.


@Iskaryota: To mało widziałeś. W mojej zabudowie o wymiarach 2,5 x 1,2m nic sie nie rozlewa. Jednemu nie podobają się skośne dachy, innemu czerwone dzwi wejściowe, a jeszcze innemu prysznice bez drzwi, ale poziom jadu, głupot i zwyczajnych kłamstw w tym wątku lekko mnie przeraża. No chyba, że chodzi o to by trolle mogły się wreszcie wyżyć. To wtedy proszę - hejtujcie
  • Odpowiedz
MODA? To coś mnie ominęło... takie prysznice robi się po kosztach głównie w mieszkaniach służących do wynajmu zryczałtowanego aby ograniczyć zużycie wody, w każdym hotelu czy u byłej dziewczyny gdzie taki prysznic widziałem była #!$%@?, praktycznie żadnego spadu do odpływu, odpływ po 2 dniach przytkany tak że trzeba czekać aż woda spłynie aby kontynuować prysznic, po 3 dniach chwila nie uwagi i masz zalany salon. Jednak wolę moją kabinę prysznicową z hydromasażem
  • Odpowiedz
@shitman6: @Zoyav są plusy i minusy jak każdego rozwiązania, ale robiąc to w sposób pokazany na obrazku, gdzie szyba jest odpowiednio dluga:
- unikasz problemów ze śliskim brodzikiem (wystarczy, że płytki mają szorstką teksturę z kanalikami odprowadzającymi wodę)
- nie masz problemów z rantem, o który można się potknąć,
- unikasz wygięcia się podłogi brodzika (szczególnie częste przy tanich rozwiązaniach i ciężkich użytkownikach - woda zamiast spływać stoi)
- masz łatwy
  • Odpowiedz
@Zoyav: W azji masz toalety publiczne w formie dziury w podłodze. Z względów higienicznych i nie jest to głupie. Kto siada na desce w publicznych?
  • Odpowiedz
dają ciepło, już jedna osoba wspomniała - taki prysznic to gówno

@Erimar: jak masz ogrzewanie podlogowe i normalna temperature w lazience to jest cieplo i w takim prysznicu :)
  • Odpowiedz