Wpis z mikrobloga

Dzień jak co dzień. Typowa kobieta w Polsce, która żyje na poziomie easy, ma mnóstwo przywilejów, pracuje sobie spokojnie w korpo w pracy biurowej, nie czeka ją żadna praca w fabryce smrodu. To właśnie ona, pisze że jest przegrywem XD (bo w domyśle chad się o księżniczkę nie stara) do tego porównuje się do żołnierza z wojny i sama sobie stwierdziła PTSD i tyle XD

Hurr durr jestem przegrywem bo chad się mnie nie stara i mam fajną, lekką pracą biurową. Normalnie skandal. Pomimo kilkunastu przywilejów to jestem jak żołnierz na wojnie i mam PTSD. Praca biurowa, setki orbiterów (ale brak CHADa) to literalnie jak Ukrainiec w okopie gdzieś w Donbasie na którego spadają ruskie bomby XD

Damski przegryw panowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegrywpo30tce #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #blackpill
dziadeq - Dzień jak co dzień. Typowa kobieta w Polsce, która żyje na poziomie easy, m...

źródło: 940be4b9f16e5b02ef33160665925cf190cc2f118acded0384bdb14d8b136dd7

Pobierz
  • 67
@ZenujacaDoomerka:

Mam dodatkowo stwierdzone ptsd więc sory ale w tak skrajnych przypadkach to jak mówić gościowi co wrócił z wojny żeby się otrząsnął.


Czy ty właśnie porównałaś koszmar wojny, do sielanki ograniczającej się do zaczepek słownych w szkole, które miały miejsce 15-20 lat temu? Ze względu na braki w urodzie przechodzisz życie na trybie medium zamiast jak większość kobiet na easy i jeszcze narzekasz.

Przez te niby najlepsze lata życia mam
Eluno - @ZenujacaDoomerka:
Mam dodatkowo stwierdzone ptsd więc sory ale w tak skrajny...
no tak, nikt inny nie może mieć źle, tylko ja i moje cierpienie


@Diamond-kun: No ale przecież to samo zrobiła @ZenujacaDoomerka pisząc w swoim poście tak:

chuop przyjdzie powie, że ma traumę bo rodzice mu kazali być grzecznym


Tylko jej trauma się liczy, ona miała gorzej niż inni? Na 100% każdy przegryw facet ma swoje traumy, bo mu rodzice kazali być grzecznym, a nikt nie był np. gnębiony w szkole xDD
@thekrepa skoro chuop narzeka że na modzie się nie zna, to się niech pozna, to za darmo jest. Nawet pomalować się może jak chce. Egipcjanie kreskowali se oczy, i do dzisiaj się wszyscy ślinią na widok ich trójkątów.
@dziadeq: Ona się tam nigdzie nie porównywała do żołnierza. Moim zdaniem ta analogia, którą podała była bardzo trafna. Tak jak normalny człowiek nie zrozumie tego co przeżył żołnierz, tak normalnej osobie ciężko jest zrozumieć przegrywa. Natomiast ona w komentarzu stwierdziła, że była na niezliczonej ilości randek i to tylko pokazuje różnicę między przegrywem kobiecym, a męskim. Ona po prostu chce fajnego faceta, ale takowy jej akurat nie chce. Natomiast zawsze ma
@dziadeq: nie ma co się #!$%@?ć. Lasia się zwierzyła i można posłuchać co mówi.

Te Ukrainiec w okopie też będzie spoglądał z zazdrością na pracownika w fabryce smrodu.
Jak dorobisz się jachtu i wyruszysz w podróż z grupą modelek to też Cię #!$%@? strzeli po tygodniu, bo zabrałeś za mało koksu i to będzie Twoja osobista tragedia. Taki jest świat.

A i owszem, ta lasia co marudzi w korpo, że jej
@Diamond-kun: Oj tak te przegrywy ruchacze czekający na okazje aby wykorzystać biedną udręczoną szarą myszkę. No zaskoczenie ze chad chce tylko ruchania i nara, już widzę jak typki co nie mieli zainteresowania ze strony płci przeciwnej patrzą na taką i sobie myślą " #!$%@? dwa razy ją przelecę i #!$%@?" ale jak się nie chce zejść pare oczek niżej do swojego poziomu to się potem ma ptsd jak weteran wojeny XD.
@Eugeniusz_Zua to zależy od osoby, napewno wiele przegrywów jest w gorszej pozycji niż jakaśtam brzydka laska.
Nie zmienia jednak to faktu, że tak to paskudnie toksyczne miejsce, co sprowadza na wszystkich dookoła i ich samych tylko więcej nieszczęścia
@dziadeq:
Byłem kiedyś po piwo na stacji benzynowej z takim jednym Ukraińcem, u którego co prawda nie stwierdzono PTSD, ale wyskoczył z samolotu i nie otworzył mu się spadochron. Metalowa płytka w głowie.
Biwakowali z dziewczynami i kumplami pod namiotami u mnie na działce, ale mniejsza o to...
facet był zbudowany jak szafa dwudrzwiowa, łysy, a na tym spacerku cały czas bawił się nożem w ręce.
Łagodnie go poprosiłem, że może