Wpis z mikrobloga

Dzień jak co dzień. Typowa kobieta w Polsce, która żyje na poziomie easy, ma mnóstwo przywilejów, pracuje sobie spokojnie w korpo w pracy biurowej, nie czeka ją żadna praca w fabryce smrodu. To właśnie ona, pisze że jest przegrywem XD (bo w domyśle chad się o księżniczkę nie stara) do tego porównuje się do żołnierza z wojny i sama sobie stwierdziła PTSD i tyle XD

Hurr durr jestem przegrywem bo chad się mnie nie stara i mam fajną, lekką pracą biurową. Normalnie skandal. Pomimo kilkunastu przywilejów to jestem jak żołnierz na wojnie i mam PTSD. Praca biurowa, setki orbiterów (ale brak CHADa) to literalnie jak Ukrainiec w okopie gdzieś w Donbasie na którego spadają ruskie bomby XD

Damski przegryw panowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegrywpo30tce #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #blackpill
dziadeq - Dzień jak co dzień. Typowa kobieta w Polsce, która żyje na poziomie easy, m...

źródło: 940be4b9f16e5b02ef33160665925cf190cc2f118acded0384bdb14d8b136dd7

Pobierz
  • 67
@Eugeniusz_Zua: wy robicie to w każdym wpisie porownujac sie do "normików". Wasze wywody też idą do kosza?

@thekrepa nic się nie da. Mężczyźni nie znają się na modzie (żodyn, mówię Ci mordo) I koniec. Do końca życia musisz ubierać się jak żul, przepadło. To nie twoja wina, że wyglądasz jak oferma, to wina kobiet, one urodziły się z tą tajemną wiedzą. Uf, można wracać do gierek.

Chyba nawet nie ma sensu
@thekrepa: ten podział na przegrywy i nie przegrywy nawet nie istnieje. Poziom dopasowania do społeczeństwa nie jest biało czarny, to spektrum. 99% "przegrywow" mogłoby być "normikami" gdyby włożyli w dbanie o siebie 20% tego czasu i 50% pieniędzy co kobiety.

A gość ze zdjęcia nadal może bardzo wiele zmienic na swoją korzyść.
Nowekonto1238 - @thekrepa: ten podział na przegrywy i nie przegrywy nawet nie istniej...

źródło: 1666264607_oblttr_fb_plus

Pobierz