Wpis z mikrobloga

Dzień jak co dzień. Typowa kobieta w Polsce, która żyje na poziomie easy, ma mnóstwo przywilejów, pracuje sobie spokojnie w korpo w pracy biurowej, nie czeka ją żadna praca w fabryce smrodu. To właśnie ona, pisze że jest przegrywem XD (bo w domyśle chad się o księżniczkę nie stara) do tego porównuje się do żołnierza z wojny i sama sobie stwierdziła PTSD i tyle XD

Hurr durr jestem przegrywem bo chad się mnie nie stara i mam fajną, lekką pracą biurową. Normalnie skandal. Pomimo kilkunastu przywilejów to jestem jak żołnierz na wojnie i mam PTSD. Praca biurowa, setki orbiterów (ale brak CHADa) to literalnie jak Ukrainiec w okopie gdzieś w Donbasie na którego spadają ruskie bomby XD

Damski przegryw panowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegrywpo30tce #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #blackpill
dziadeq - Dzień jak co dzień. Typowa kobieta w Polsce, która żyje na poziomie easy, m...

źródło: 940be4b9f16e5b02ef33160665925cf190cc2f118acded0384bdb14d8b136dd7

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@dziadeq: jej tam pisali, ze i tak ma lepiej niz chlop bo moze na przyklad w sekunde znalezc chlopaka, a przegryw z traumami jest skazany na samotnosc. To oburzona, ze co ja obchodza jacys desperaci, ktorych inne nie chcialy. Klasyczek, prawdziwa milosc to tylko ta ze strony Oskarka Vifoniarza 195cm z osiedla deweloperskiego
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka współczudłem ale to trochę tak jakbyś przyszła do obory czytać świniom gazetę
Nie wiem po co wgl ktoś tu jeszcze siedzi
sam nwm po co tu siedze ehh są ciekawe i wartosciowe miejsca w internecia a jakoś to przyzwyczajenie człowieka popycha do wchodzenia na ten sciek
Od roku regularnie postowalem astronaute zeby dostac bana a teraz akurat trafilo ze bylem chory 2 tyg i tak zostalem
Pamietam mirko sprzed zamknięcia wielu
  • Odpowiedz
To tak samo jak przegryw może sobie wziąc samotną matke, i też będzie z kimś.


@Diamond-kun: also porównanie brzydkiej kobiety, która nie chce brzydkiego faceta bez zobowiązań do przegrywa, który nie chce samotnej matki idealnie obrazuje w jak lepszej jest sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Diamond-kun: nie to nie jest analogiczna sytuacja. Zastanow sie jeszcze raz, brzydki facet bez zobowiazan NIE jest analogia do samotnej matki (w domysle tez brzydka i bezrobotna bo te ogarniete i/lub ladne nawet nie spojrza na przegrywa).
  • Odpowiedz
@dziadeq: też mnie #!$%@?ł ten wpis. Otóż @ZenujacaDoomerka, wystarczy, że pokażesz kawałek girki albo cycka i wyrwiesz, pijanego ale zawsze, typa powyżej twojej ligii. Chuop przegryw nawet jakby się zesrał to nie ma szans na nic co nie zaczyna się od cennika.
Chuop nie zrobi sobie makijażu, plastyki nosa, botoksu czy mikrodermabrazji. Do tego łysieje i nie zna się na modzie. Masz stwierdzoną traumę, bo dzieci śmiały się w szkole
  • Odpowiedz