Wpis z mikrobloga

Dzień jak co dzień. Typowa kobieta w Polsce, która żyje na poziomie easy, ma mnóstwo przywilejów, pracuje sobie spokojnie w korpo w pracy biurowej, nie czeka ją żadna praca w fabryce smrodu. To właśnie ona, pisze że jest przegrywem XD (bo w domyśle chad się o księżniczkę nie stara) do tego porównuje się do żołnierza z wojny i sama sobie stwierdziła PTSD i tyle XD

Hurr durr jestem przegrywem bo chad się mnie nie stara i mam fajną, lekką pracą biurową. Normalnie skandal. Pomimo kilkunastu przywilejów to jestem jak żołnierz na wojnie i mam PTSD. Praca biurowa, setki orbiterów (ale brak CHADa) to literalnie jak Ukrainiec w okopie gdzieś w Donbasie na którego spadają ruskie bomby XD

Damski przegryw panowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegrywpo30tce #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #blackpill
dziadeq - Dzień jak co dzień. Typowa kobieta w Polsce, która żyje na poziomie easy, m...

źródło: 940be4b9f16e5b02ef33160665925cf190cc2f118acded0384bdb14d8b136dd7

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@thekrepa: oczywiście, że chłop może sobie zrobić makijaż, może wykonac operacje plastyczne, botoks, może umyć włosy i wyleczyć zęby. A to, że nie znacie się na modzie to również wasza wina. Istnieją świetne systemy uzupełniania włosów. Nie mówię o przeszczepie, tylko o czymś takim jak niżej. Wygląda zaj3biscie wiem, bo widziałam na żywo. Ale to trzeba chcieć, trzeba coś robić.

@Eugeniusz_Zua żadna matka z dzieckiem nie ma takiego bagażu emocjonalnego jak
Nowekonto1238 - @thekrepa: oczywiście, że chłop może sobie zrobić makijaż, może wykon...
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua no tak, na pewno znajdzie. Sami nad sobą placzecie Przegrywy, jakbyście mieli do tego jakieś święte prawo, a jak komuś innemu zbierze się żal, to święte oburzenie, że jak tak śmie, skoro przegrywy maja gorzej.

Widać, że przez te wasze źle rzeczy w życiu #!$%@?ło wam mózgi już.
  • Odpowiedz
@LuigiVampa1: ja jej nie ujmuje traum zyciowych ani nic z tych rzeczy, ale sama w swoim wypisie zaczela od wywyższania sie nad przegrywami, ze to ona miala najciezej. No to niech sie nie dziwi takiej reakcji ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua wiesz, każdy postrzega swoją sytuację inaczej, inne są takie obce, a własne krzywdy się xzuje na 100%. + różnica jest taka, że przegryw to taka masa, tzn. Jest ich więcej. A kobiecy przegryw w tym ma gorzej, że jednak jest ich znacznie mniej. Facet ucieknie sobie w gierki, może być dowartościowany z kumplami na serwerze, jakieś równolegle życie.

Pewnie jest dużo mniej dziewczyn w takiej sytuacji jak ona, niż facetów w
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: z drugiej strony zadaj sobie pytanie ilu trueceli było by zaakceptować kobiete na ich realnym poziomie urody
Takie czasy social mediów ze przedstawiciele obu płci celują sporo po za swoją ligę
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: przecież robicie to cały czas. Gdy ktoś napisze, że nie powinniście się cały czas nad sobą użalać, bo na świecie ludzie cierpią z powodu tortur, wojen, głodu, chorób, pragnienia, tracą dzieci często na swoich oczach i tak dalej to stękacie, że każdy ma prawo do własnego bólu i smutku nie powinno się stopniować bo każdy może czuć złe emocje i być nieszczęśliwy.

Ale oczywiście ta zasada dotyczy tylko was, inni
  • Odpowiedz