Wpis z mikrobloga

To co widzicie na zdjęciu to kombajn - zwróćcie uwagę na ten element z przodu - to tzw. HEDER. Zapamiętajcie tę nazwę - za poruszanie się po drodze publicznej z zapiętym HEDEREM mandat wynosi do 5 tys. zł. Heder na drodze publicznej może być transportowany tylko na wózku za kombajnem.
Latem podczas żniw, kulturalnie robimy zdjęcie albo film i zgłaszamy gdzie trzeba. Niejednokrotnie już w poprzednich latach na wsi w okresie letnim musiałem cofać na wąskich drogach bo rolnik nie miał gdzie zjechać żeby się minąć. Teraz kulturalnie postoje i poczekam na patrol.

#prostest #strajk #strajkrolnikow #rolnicy #rolnictwo #warszawa #wroclaw #krakow #zniwa #kombajnboners
blvckie - To co widzicie na zdjęciu to kombajn - zwróćcie uwagę na ten element z przo...

źródło: temp_file4053189998872566903

Pobierz
  • 252
@Mekki Maksymalnie kukurydzę sieje się w międzyrzędziu 75cm, a ten emmarol na case 9120 jest skonfigurowany na 60cm.
4 rzędy po 60cm...mądry nie jesteś, ale tyle chyba ogarniesz.

Dwa. Bizon nie jest "najmniejszym gównem". Standardowe mercatory mają 3 metry, albo 2,70. Protectora można spotkać nawet z hederem 2,50 i 2,20.
Nie wspominam o Europie, czy Matadorze.

Także idź trolować gdzie indziej bo już 4 wpis z tym spamem o hederach dziś widzę.
@wojtoon A sprawdziłem sobie ile taki ma w pozycji złożonej. Emmarol twierdzi, że 3280mm. Ciekawe czemu, mądry nie jesteś, ale może sie domyślisz czemu nie policzyli odległości między 4 rzędami.
Dwa. To, że ktoś sobie może Vistulę wyciągnąć na drogę nie znaczy że to coś popularnego. Nikt teraz nic mniejszego niż bizona nie używa. A co do hrywien, Jestem ze wsi, mieszkam na wsi i mi nikt nie musi płacić za szkalowanie