Wpis z mikrobloga

@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: To zawsze kończy się tak samo. Widzę taką parę i już wiem, że zaraz będzie płacz i lament. Nie wiem co one w nich widzą jak to Polacy są jednymi z przystojniejszych facetów na świecie. Serio tak uważam. Pracowici, starający się, dobrze traktują, w kwestiach materialnych też okej... dużo by wymieniać. Polak wiele zrobi dla partnerki. Jasne, są patusy ale w innych krajach jest ich zdecydowanie więcej. Mam nadzieję, że
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Również jestem na tej grupie, bo myślałam, że będzie przydatna (mój mąż jest obcokrajowcem, ale pochodzi z kraju bardziej rozwiniętego niż Polska, więc kwestia wyłudzenia wizy odpadła). A tam jest po prostu masa wpisów durnych bab, np. kobieta ma dwójkę dzieci, 3 miesiące temu poznała przez internet gościa z Turcji, widzieli się dwa razy i chce się do niego przeprowadzić. Takim nieodpowiedzialnym osobom powinno się zabierać dzieci, ile ona takich
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: hahaha, miałem kilku Murzynów na studiach. 2/3 z nich hajtnęło się z Polką, a po dostaniu stałego pobytu wyjechało dalej na zachód zostawiając z dzieckiem nasze witaminki. 1/3 została z nimi w Polsce. Generalnie hajtnęli się wszycy i wszyscy z blondynkami xD oczywiście każda była albo brzydka albo gruba, albo i to i to. Jeden mi nawet tłumaczył, że hehe oni są jak lwy, wybierają najsłabsze ogniwo w stadzie, które
  • Odpowiedz
One poważnie myślą, że "przecież on jest inny"


@drobne_na_taryfe: To tylko racjonalizacja głupiego wyboru.
Samo to myślenie w stylu "ja go naprawię" przy wyborze partnera pokazuje, że jest świadomość, że coś jest nie tak, ale emocje są ważniejsze.
  • Odpowiedz