Wpis z mikrobloga

@Krisskow: Jeszcze się nie spotkałem z podnoszeniem argumentu poziomu bezpieczeństwa zabiegu aborcji, w kontekście sprzeciwu wobec terminacji ciąży. W ten sposób można by podważyć niemal każdą procedurę medyczną, bo niemal każda może powodować niepożądane komplikacje zdrowotne. Z pewnością nie tego dotyczył komentarz Stanowskiego.
@#!$%@? Nie rozumiem, dlaczego właściciel i twarz kanału najpierw organizuje debaty, które z założenia mają przedstawić punkt widzenia obu stron sporu, a potem wyśmiewa czy krytykuje jej uczestników. Tak też było przy CPK i komenatrzu do tej debaty.
@#!$%@?: @Krisskow Czemu mu robicie reklame kanału zero na wykopie? To wy nie wiecie że krzysiek jest finansowany przez orlen i z pisowskich spółek ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dla lewaków to wszystko jest proste, aborcja jak wyrwanie zęba


@johny-kowalski: gdzie to niby zostało powiedziane? Czytanie ze zrozumieniem.

Jak powiem, że aborcja jest bezpieczniejsza od wyrwania zęba, to nie porównuję jej do niego, tylko oceniam jej poziom bezpieczeństwa z medycznego punktu widzenia.
Jak powiem, że jesteś głupi jak but, to nie porównuję człowieka do buta (obiektu, kształtu, twardości, prawa do życia), tylko oceniam Twoją inteligencję, notabene niezbyt pochlebnie.

Już rozumiesz
@Krisskow: @#!$%@? Stanowskiego nie trawię, #!$%@? mam na ten temat i jakieś przepychanki na twitterze, ale w tym konkretnym przypadku (bo temat emocjonalny i nielubiany gość) macie wyraźny problem z czytaniem ze zrozumieniem.
@#!$%@? ech :)
Medycyna fakty i nagle facet może zajść w ciążę...
Nagle motyw tego, że za 100% urodzeń w historii odpowiadają kobiety pada xddddddddddd
że temu kolesiowi chodzi o to, że usunięcie płodu jakaś baba porównuje do wyrwania zęba. to jest chore bez względu na to czy ktoś popiera aborcję czy nie.


@johny-kowalski:

Myślę, że Stanowski słusznie zauważył, że to porównanie powoduje niesmak, ponieważ w przypadku aborcji mówimy o terminacji ciąży, czyli zakończeniu życia, a przy wyrwaniu zęba, nie spotykamy się z takim problemem moralnym.


@Pradi:

a to zależy od człowieka. jedni uważają że