Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: "w medycynie są fakty" jesli ktoś się rodzi z jajami to jest mężczyzną, a nie wybiera sobie płeć i odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dlatego lepiej czasami się nie odzywać bo wszyscy mogą zobaczyć, żeś głupi


@#!$%@?: do czego to doszło, że muszę bronić największego szkodnika w polskim internecie. Zwłaszcza, że wszystko można o nim powiedzieć, ale na pewno nie że jest głupi.

Stanowski wyraźnie pisze, że argument jest zapewne słuszny, ale nie na miejscu. Dlaczego? A no dlatego, że nawet jeśli aborcja jest o 50% bezpieczniejsza, to na poziomie punktów procentowych operujemy ciągle w granicy
  • Odpowiedz
ale czy wy naprawdę nie ogarniacie, że temu kolesiowi chodzi o to, że usunięcie płodu jakaś baba porównuje do wyrwania zęba. to jest chore bez względu na to czy ktoś popiera aborcję czy nie.


@johny-kowalski: Polecam nieco odciąć się od emocjonalności, a skupić na samym zabiegu.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: W Stanach (większa próbka, a do tego w PL mamy statystyki oszukańcze, bo kto liczy problemy z aborcją w podziemiu?) szansa na śmierć po ekstrakcji zęba mądrości mieści się pomiędzy 1:360tys. do 1:3mln (im ktoś starszy tym ryzyko większe) czyli od 0,03 do 0,28 na 100 tys. Jeżeli chodzi o aborcję to średnio (bo im ciąża późniejsza to ryzyko większe) 0,7 na 100tys. Więc z perspektywy ryzyka lepiej jednak pakować się
  • Odpowiedz