Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Przecież jemu chodziło o gradację moralną, a nie o powikłania po zabiegu. Usunięcie dziecka niesie długotrwałe skutki psychiczne, zęba jednak dużo mniejsze ;) Wykopki widzę z logiką na bakier... Stano +1.
@#!$%@?: @janekplaskacz Zrozumiał bym wasze komcie gdybyście byli przeciwko aborcji ale chyba jednak jesteście za i nie mam pojęcia jak obrzydzanie jej wszystkim na około i karmienie przeciwników mongolskimi argumentami na które w życiu by sami nie wpadli ma pomóc w tej sprawie? Czekamy na nagonkę za nazywanie płodu pasożytem itp. itd.
@#!$%@?: No głupia była Pani komentująca bo nie zrozumiała postu na który odpowiedziała nie na temat, czy post Stanowskiego gdzieś
@janekplaskacz: No to mi wytłumacz gdzie to zaoranie albo racja tej pani bo ja wiedzę tylko babkę która na wiadomość ze "porównanie może i słuszne ale niesmaczne" argumentuje samo porównanie które nie było istotą wpisu i wgl nie rozumie że komentarz nie dotyczy w żadnym stopniu zagadnień medycznych.
@janekplaskacz:

Hello, ale Stanowski nie skomentował, że rozmowa ma być światopoglądowa a nie medyczna tylko wyśmiał argument medyczny. Ja nie wiem jaki jest procent powikłań po jednym i drugim i założę się, że Stanowski tak samo nie wie. Dlatego uderzył w ton prześmiewczy a nie merytoryczny.

Gdzie wyśmiewa ten argument medyczny? w tym wpisie w którym pisze ze pewnie tak jest?
Gdzie manipulacja? Panią Maję można by podciągnąć pod manipulację z
@JackobC:

Gdzie wyśmiewa ten argument medyczny?


Jego wpis to raptem jedno zdanie. Owszem, złożone, ale dalej to jest jedno zdanie. Przeczytaj je, bo w tym zdaniu właśnie wyśmiewa.

I to wyśmiewanie jest manipulacją.
skoro w tym drugim przypadku śmiertelność wynosi 100%


@skar: o, tutaj popełniłeś błąd, dlatego się to nie klei. Otóż nie każda kobieta umiera przy aborcji.