Wpis z mikrobloga

Ale mi się trafiła para na #bumble, dziewczyna nie spotyka się na nic innego niż kolacje/obiad, no i weź popatrz na jej zdjęcia, chyba widziałeś jej zdjęcia. Panna ukrainka, ukrainki są chyba bardziej roszczeniowe niż polki? Pytam, bo się nie spotykałem z nimi, miałem co prawda jedną ukrainkę na studiach i była bardzo fajna, ale nie wchodziliśmy w żadne relacje poza koledzy ze studiów.

Ja zazwyczaj spotykam się na kawę na pierwsze spotkanie, bo jest to dobry sposób by poznać nową osobę i też za dziewczyny płace, raz się zdarzyło że nie zapłaciłem za fajną dziewczynę, bo wyskoczyła, czy bym jej karty nie doładował w kawiarni i tak jakoś wyszło, no i też raz w kawiarni długo czekaliśmy z jedną i nas nie obsłużyli, to stwierdziliśmy, że idziemy do włoskiej restauracji i dziewczyna była na tyle fajna, że też z przyjemnością zapłaciłem.

Ciekaw jestem waszych doświadczeń z ukrainkami, czy to powszechne?

A i co one mają jak coś piszą i dodają ")"
O co chodzi)

Następnym razem jak na taką trafię to napiszę, że nie spotykam się na obiady, bo jestem biedny i mnie nie stać, ciekawe jak się to potoczy, pewnie odrzucenie z góry xD

#randkujzwykopem #pytaniedoeksperta #rozowepaski #ukraina #tinder #logikarozowcychpaskow #zwiazki
KondominiumKatoSocjalistyczne - Ale mi się trafiła para na #bumble, dziewczyna nie sp...

źródło: ukrainka

Pobierz
  • 20
Chciała żebyś jej zafundował obiad za "zaszczyt" spotkania się z nią. Moim zdaniem dobrze, że się nie zgodziłeś, bo zapewne do kolejnego spotkania by raczej nie doszło, niech szuka innego frajera.


@Kalifornix: też takie odniosłem wrażenie, pewnie spotyka się ciągle z typami o 9 po pracy żeby jeść kolacje w restauracjach, serio szanujcie się panowie, bo jestem przekonany, że w polsce frajerów nie brakuje.
Tlumaczysz sie jak peezda i jeszcze na koniec wchodzisz w dupe juz totalnie niepotrzebnie jak ostatni kukold. Jak ksiezniczka mowi ze "I don't do coffee dates" odpowiadasz ze "I don't do dinner dates for first time" i nara, nastepna prosze.


@schweizer: po prostu byłem ciekaw o co jej chodzi, dlatego to ciągnąłem, wybacz że nie jestem taki maczo jak ty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KondominiumKatoSocjalistyczne:

troche sie naspotykalem z Ukrainkami w zyciu nawet z 2 bylem w zwiazku wiec cos tam moge ci powiedziec.
jedyne co musisz wiedziec ze w UA funkcjonuja wsrod kobiet 2 mentalnosci: prawie europejska i post sowiecka.

Ta pierwsza nie ma co za bardzo sie rozpisywac bo nie rozni sie zabardzo od tych u nas czy pozostalej czesci europy. w skrocie nie bedzie cie na poczatku naciagac na nic bo jedynie
serio szanujcie się panowie, bo jestem przekonany, że w polsce frajerów nie brakuje.


@KondominiumKatoSocjalistyczne: no właśnie, nie wiem po co ją tak usilnie próbowałeś przekonać. Jak chciałeś zabić ćwieka, to było zagadać żeby coś przygotowała, a ty wpadniesz z winkiem
@KondominiumKatoSocjalistyczne: z mojego doświadczenia tutaj właśnie, ukrainki/białorusinki są sporo bardziej roszczeniowe i księżniczkują bardziej - odwieź, zawieź, kwiaty kup i jeszcze restauracja, a po spotkaniu się często nawet nie odezwie. Dlatego nie kumam zachwytu ukrainkami wśród wykopowiczów. ;)