Wpis z mikrobloga

  • 0
@BozenaMal daj spokój, mamy w przestrzeni publicznej pełno szkaradztw. Widziałem parę lat temu baner promujący jakieś kulturalne wydarzenie stworzony przez dr hab na ASP, moja 10 letnia córka lepszy by zrobiła
  • Odpowiedz
@BozenaMal: obrazek z serii:
Mam znajomego który może zrobić to taniej

Widziałem parę lat temu baner promujący jakieś kulturalne wydarzenie stworzony przez dr hab na ASP, moja 10 letnia córka lepszy by zrobiła


@Averte: trzeba docenić że zrobił, większość z tym stopniem przerasta rzutnik
  • Odpowiedz
@BozenaMal: grafika/ logo to narzędzie, a nie cel sam w sobie. Właśnie się dowiedziałem, że pan Bartkowiak jest kandydatem w powiecie gnieźnieńskim, mimo, że nigdy tam nie byłem i myślę o nim jak o zeszłorocznym śniegu.

Dowiedziało się również 500 randomowych wykopków, ciekawe co dzieje się na lokalnych grupkach i forach.

A teraz rozłóżmy to na czynniki pierwsze: grafika stylizowana na okładkę książki, logo i kolory Lewicy się nie zgadzają, "Zbiorkom",
  • Odpowiedz
@BozenaMal znam gościa z widzenia. Jego kobieta też jest politykiem lewicy. Razem wyglądają i zachowują się raczej jak osoby z upośledzeniem umysłowym. Kiedyś na Wenecji rozdawali jakieś hardcorowe lewicowe gówno z mocno ruską propagandą.
  • Odpowiedz
  • 0
@maly_ludek_lego: no wiesz to są wybory lokalne więc nie ważne że ja go reklamuję jak i tak na niego nie zagłosują osoby spoza obszaru kręgu wyborczego. A ci lokalni pewnie i tak go znają ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz