Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pracuje w firmię u janusza 3 lata. Mamy teraz problem trochę w firmie. Wypłata jest wyplacana bez problemu, ale premia przełożona na za około 10 dni. Zrozumiałem to, bo wiem że zawsze przez te 3 lata dostawałem. Mniejsza o to, teraz najgorsze. Narzeczona jest tak wkurzona, że nie widzi że stresuje się przez problemy w firmie, ale widzi że szef przełożył premie. Nie wspiera, ciągle co przychodzę do mieszkania to obraża szefa, mnie też że jestem naiwiny itp. Nie mam nawet słowa spokoju, nawet w pracy mi pisze smsy. Jest strasznie chamska. Nie wiem czy ona powinna wspierać czy ciągle 24/7 gadać o tej premii? I ja z nią chce mieć za chwilę dzieci... Mieszkamy w moim mieszkaniu i czasami tak myślę, żeby to sprzedać, wrócić do domu rodzinnego, kupić działkę i wybudować sobie na spokojnie dom... Bez kobiety która niszczy. Nie usłyszałem nawet o niej żadnego wsparcia, tylko to że mało zarabiam, nikt mnie nie będzie chciał, wjazd na wygląd, wzrost. Dodam że mam 29 lat ona 35. Kocham ją ale dla mnie to już przesada, stałem się chyba jej pantoflem.

#zwiazki #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
@mirko_anonim: Wiesz jeśli pojawiają się w Tobie takie emocje, to nie jest to dobry znak.
Zanim pochopnie podejmiesz jakąś decyzję, porozmawiaj z nią szczerze i powiedz co czujesz. Dramatem jest, to że ludzie z sobą nie potrafią rozmawiać. Jak będziecie mieć dzieci problemy będą większe i jak sobie wyobrażasz mieć rodzinę, bez rozmów?
Ludzie często nie zdają sobie sprawy, jak druga strona się czuję, bo widzą tylko swoje wnętrze. Owszem jedni
@mirko_anonim ona też pracuje w tej firmie? Bo właściwie gdzie jest jej problem? Twoja premia, Twoja odpowiedzialność, skoro nie stresuje Cię, że jest przesunięta w czasie to co jej do tego? Macie tak ciężką sytuację, że przez to +10 dni grozi Wam głód i nieopłacenie rachunków?
Tak czy inaczej "Bez kobiety która niszczy. Nie usłyszałem nawet o niej żadnego wsparcia, tylko to że mało zarabiam, nikt mnie nie będzie chciał, wjazd na
@mirko_anonim: a co ona ma do twojej premii? Postaw granice, chociaż to najlepiej robić na początku, bo jak już wie,że się dajesz pojechać to korzysta. Ja to bym się bał z taką babką się angażować w poważny związek z dziećmi. Trudna jest już teraz to co będzie jak jej hormony ciążowe wjadą na mózg.