Wpis z mikrobloga

@80kg: Na biednego nie trafiło. Właśnie się zastanawialiśmy z kolegami po co na targach pracy dla studentów do wygranie jest ekspres do którego kawa jest za droga jak na budżet studenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda że nie mogłem brać udziału bo bym wrzucił cały plik, bo zapomnieliśmy rozdać tych kart ludziom a nikt nie pytał xD
@wypokowy_expert: kolba jest 10x lepsza od automatu - cyk pyk, przepluczesz wodą, przetrzesz ścierka i po robocie.

A automat? Dwie kawy - "uzupełnij wodę", uzupełniasz - "pojemnik na fusy pełen", jajebe, wyrzucasz - "czyszczenie ekspresu, nagrzewanie" nagrzewasz to się ty bo już miałbyś dwie kawy, ale ok gotowe - dobra to może z mlekiem "system mleka zatkany, wyczyść system mleka" (°°
po co na targach pracy dla studentów do wygranie jest ekspres do którego kawa jest za droga jak na budżet studenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod Jak ja byłem na studiach to chleb mógł być za drogi, ale kawa nigdy XD to trochę tak jakbyś powiedział że piwo albo papierosy są za drogie dla studenta.
Dwie kawy - "uzupełnij wodę", uzupełniasz - "pojemnik na fusy pełen", jajebe, wyrzucasz - "czyszczenie ekspresu, nagrzewanie" nagrzewasz to się ty bo już miałbyś dwie kawy, ale ok gotowe - dobra to może z mlekiem "system mleka zatkany, wyczyść system mleka" (°°


@conamirko: co Ty #!$%@?? Automat to chyba tylko na zdjęciu widziałaś
kolba jest 10x lepsza od automatu - cyk pyk, przepluczesz wodą, przetrzesz ścierka i po robocie.


@conamirko: Taaa #!$%@?.. :
- zmiel
- nasyp
- ubij
- nasyp jeszcze trochę
- jeszcze raz ubij
- podepnij kolbę do ekspresu i zrób kawę
- odepnij i wyrzuć fusy
- wypłukaj i wytrzyj kolbę
- wyczyć blat który cały #!$%@?łeś kawą przy nasypywaniu i ubijaniu

... a jeszcze nie doszliśmy do spieniania mleka