Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko128
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

424

Milionowy przekręt na kolizjach odkryty. Policja rozbiła gang

Pokaż treści 18+

Milionowy przekręt na kolizjach odkryty. Policja rozbiła gang

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji rozbili grupę przestępczą, która inscenizowała kolizje i wyłudzała o

starnak
starnak
z
rmf24.pl
dodany: 29.07.2025, 06:46:34
  • #
    warszawa
  • #
    policja
  • #
    kolizja
  • #
    przestepczosc
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (59)

najlepsze

f.....o
f.....o
konto usunięte 29.07.2025, 08:48:56 via Wykop
  • 208
Czyli ubezpieczenia będą tańsze od przyszłego roku?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sylwke3100
sylwke3100
29.07.2025, 09:18:08 via Wykop
  • 165
@foooo:
sylwke3100 - @foooo:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ziemniag
ziemniag
29.07.2025, 19:31:39 via Android
  • 5
@foooo jeszcze mają stare zapasy polis
  • Odpowiedz
K.....a
K.....a
konto usunięte 29.07.2025, 08:56:38 via Wykop
  • 148
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K.....a
K.....a
konto usunięte 29.07.2025, 12:46:45 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
justanotherdude
justanotherdude
29.07.2025, 17:56:06 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Makavlani
Makavlani
29.07.2025, 09:54:20 via Wykop
  • 42
Drobny offtop skoro mowa o ubezpieczeniach - komu w tym roku Link4 zaśpiewał więcej za OC niż w zeszłym i musiał zmieniać towarzystwo ubezpieczeniowe, żeby nie być wydy….oszukanym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

badziebadla
badziebadla
29.07.2025, 10:40:59 via Wykop
  • 26
@Makavlani: To chyba jesteś młodym kierowcą i jeszcze nie osiągnąłeś tych kilku lat bezszkodowej jazdy (bodajże 7), bo z tego co ja zaobserwowałem co rok jest drożej. Szczególnie jeśli mówimy o takim prostym przedłużeniu umowy u obecnego ubezpieczyciela. Ale w ostatnich latach to nawet zmieniając towarzystwo jest drożej w porównaniu do ubiegłego roku, nawet jak sobie obliczasz na Mubi czy innym Rankomacie. Po prostu weszły podwyżki i tyle.
  • Odpowiedz
Johnnnyy
Johnnnyy
Johnnnyy
29.07.2025, 11:07:40 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mprzemek
mprzemek
mprzemek
29.07.2025, 10:36:29 via Wykop
  • 15
A tego w fordzie z ronda Babka też przy okazji złapali?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Piootreek
Piootreek
Piootreek
29.07.2025, 11:43:48 via Wykop
  • 12
@mprzemek: nie bo on załatwia sprawę polubownie, a nie przez ubezpieczyciela to po co go łapać skoro oszukuje zwykłych obywateli? nie od tego jest policja przecież.
  • Odpowiedz
OscarGoldman
OscarGoldman
29.07.2025, 10:44:43 via Wykop
  • 13
pewnie ukraińcy i gruzy na 100%. JPRD.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

OscarGoldman
OscarGoldman
29.07.2025, 11:06:11 via Wykop
  • 21
@SpokojnyPan: skoro nasi kradną, morduja itd to po co dokładać do tego pełen wachlarz mozliwości upadlińców, mołdawian, gruzów czy innych wenezuelczyków i kolumbijczyków. Nie rozumiem tej pokrętnej logiki. Mimo że jak piszesz "polacy też popełniają przestępstwa" to pomyśl sobie że do 2022 roku byliśmy jednym lub prawie najbezpieczniejszym państwem w UE.
  • Odpowiedz
996ef650daf32b92bf708bc9376908ea
996ef650daf32b92bf708bc9376908ea
996ef650daf32b92bf708bc9376908ea
30.07.2025, 08:25:48 via Wykop
  • 0
to pomyśl sobie że do 2022 roku byliśmy jednym lub prawie najbezpieczniejszym państwem w UE.


@OscarGoldman: a które teraz jest jednym lub prawie najbezpieczniejszym państwem w UE?
  • Odpowiedz
uncle_chris
uncle_chris
uncle_chris
29.07.2025, 10:51:20 via Wykop
  • 7
a milion innych osób nie zostało zatrzymanych, bo o biznesie na stłuczkach to ja słyszę od 20 lat
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

breskali
breskali
breskali
29.07.2025, 14:34:28 via Wykop
  • 5
Też kiedyś dostałem propozycję "pracy". Dają mi samochód wart około 100k. Kupują na mnie Police OC i AC z gwarancją zniżek. Z samochodu korzystasz za darmo jedynie kilka razy w roku musi dojść do kolizji z AC lub najlepiej z OC sprawcy. Za każdą kolizję wypłacają ekstra 3000zl. Ale to było z 5 lat temu więc teraz mogły się stawki pozmieniać.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mikrosoft
Mikrosoft
Mikrosoft
30.07.2025, 02:33:20 via Android
  • 0
@breskali mi znajomy też proponował za parę stówek podpisanie, że była kolizja ze mną, której w rzeczywistości nie było xD (typu, że ja wymusiłem, a on odbił iwjechał w drzewo czy coś i mój samochód był nieruszony) a tylko miałem niby stracić kilka procent zniżki ale to i tak 100czy 200 zł miałbym zysku xD interes życia dla idioty. Po tej propozycji już na żadne wiadomości od typa nie odpisywałem xD
  • Odpowiedz
Kaviar
Kaviar
Kaviar
29.07.2025, 12:00:37 via Wykop
  • 2
a kiedy rozbiją gang ubezpieczalni?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Edisni
Edisni
29.07.2025, 10:40:54 via Wykop
  • 1
Ciekawe jak wpadli?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomilipin
tomilipin
tomilipin
29.07.2025, 11:20:52 via Android
  • -4
@Edisni

Ciekawe jak wpadli?

No pewnie, że ciekawe!
  • Odpowiedz
Pawel_BIA
Pawel_BIA
02.08.2025, 11:10:44 via Wykop
  • 0
@tomilipin: Ktoś z kimś się nie podzielił...
  • Odpowiedz
ktfxebeer
ktfxebeer
ktfxebeer
29.07.2025, 22:37:14 via Wykop
  • 0
I oczywiście policja robi aresztowanie w pełnym rynsztunku i z granatami hukowymi do aresztowania wyłudzaczy ubezpieczeń. Szopka pierwsza klasa. Jednocześnie narzekają że nie mają środków, ale na wysłanie kilkunastu niepotrzebnych policjantów na jedną akcję, którą mogłoby przeprowadzić dwóch dzielnicowych, to już są środki.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3345
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3171
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3119
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2972
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2478
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #krakow
  • #wroclaw
  • #nieruchomosci
  • #pytanie
  • #heheszki
  • #architektura
  • #policja
  • #kiciochpyta
  • #historia
  • #motoryzacja
  • #ciekawostki
  • #uw
  • #poznan
  • #metro

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking