Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

592

Sławosz Uznański-Wiśniewski przejmuje rolę Howarda Wolowitza z teorii wielkiego

Sławosz Uznański-Wiśniewski przejmuje rolę Howarda Wolowitza z teorii wielkiego

Polski astronauta Sławosz Uznański-Wiśniewski, którego internauci porównują do Howarda Wolowitza z Teorii wielkiego podrywu, od powrotu 15 lipca nie zwalnia tempa. Był już teście pierogów w telewizji i festiwalu Łódź Summer Festival. Czy to buduje, czy psuje jego wizerunek?

digital-nexus
digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 28.07.2025, 11:16:30
  • #
    polska
  • #
    kosmos
  • #
    nasa
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • 205
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Zamiast popularyzacji nauki, szopka z politykami.
konto usunięte
z lodz.eska.pl
  • 79
Kosmiczny folwark neoszlachty
kamil-tumuletz
z wykop.pl
  • 50

Komentarze (205)

najlepsze

Lilac
Lilac
28.07.2025, 12:56:39 via Android
  • 240
Gość chodzi po programach w tv i niczego nowego nie mówi co już było powiedziane w różnych programach w dawnym Discovery czy National Geographic więc opowiada jak załatwia swoje potrzeby fizjologiczne ehm... A zero o tych super eksperymentach co przeprowadzał nie wiem jest jakaś bakteria która pomoże nam w budowie nowoczesnych ekranów ale na ziemi trudno się rozmnażają a w kosmosie jest to 1000% szybsze więc jest szansą na tańszą produkcję i
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JanuszSebaBach
JanuszSebaBach
28.07.2025, 15:08:39 via Wykop
  • 115
@Lilac: Bo to są programy od mówienia dużo o niczym. Pierogi zabrał w kosmos. Każdy by chciał zostać celebrytą po takim sukcesie.
  • Odpowiedz
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
28.07.2025, 15:32:40 via Wykop
  • 132
@Lilac: @JanuszSebaBach
mnie zastanawia co innego - państwo wypierdzieliło naprawdę spory hajs na jego wycieczkę. Teraz - zakładam że jednym z celów była popularyzacja nauki.
A więc skoro wysraliśmy tyle kasy, to gdzie są k---a doradcy z Polsy czy czegoś co mu załatwią odpowiednie miejscówki i poinstruują jak ma gadać?
Bo to trochę wygląda jakby sprowadzić próbkę skał z Marsa a potem zamiast wysłać do jakiegoś labu NASA, dać
  • Odpowiedz
s.....1
s.....1
konto usunięte 28.07.2025, 22:27:03 via Wykop
  • 195
s.....1

źródło: tlkSxmUvAowcSrEU

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz
Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz
28.07.2025, 23:16:27 via Wykop
  • 110
@sawes1: tata deweloperuch multimilioner mógł i ja wysłać bo w sejmie nie robi nic
  • Odpowiedz
PepikPL
PepikPL
PepikPL
29.07.2025, 06:36:57 via Wykop
  • 33
@sawes1: Te maratony po telewizjach sniadaniowych bylyby przykre gdyby nie to, ze byly smieszne XD
  • Odpowiedz
chlopiec_kucyk
chlopiec_kucyk
28.07.2025, 11:47:14 via Wykop
  • 195
Wygląda jak Objatek
chlopiec_kucyk - Wygląda jak Objatek

źródło: z32032484Q,Slawosz-Uznanski-Wisniewski

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PepikPL
PepikPL
PepikPL
28.07.2025, 19:30:02 via Wykop
  • 190
@marcin-szolke: Czego nie rozumiesz? XD
PepikPL - @marcin-szolke: Czego nie rozumiesz? XD

źródło: rq9ez4nu2nff1

Pobierz
  • Odpowiedz
Grymas-Tysiaclecia
Grymas-Tysiaclecia
29.07.2025, 07:41:46 via Wykop
  • 55
@PepikPL: zmarnowany potencjał - ruskie wysyłali jednego bliźniaka w kosmos a drugiego pokazywali na dowód, że wrócił.
  • Odpowiedz
kamil-tumuletz
kamil-tumuletz
29.07.2025, 07:12:42 via iOS
  • 139
Dobra - bez hejtu tak na serio, facet poleciał w kosmos, zjadł pierogi a teraz się buja po wiejskich festynach i je pierogi - gdzie tu nauka?

Nie hejtuje tylko nie widze nic o kosmosie oprócz córki milionera, awantury z dodą, pierogów.

A może on tam poleciał tylko dla fejmu zjedzenia pierogów, żeby pokłócić się z dodą kto jest większą gwiazdą i dać żonie argumenty i teściowi że nazwisko było w kosmosie.

Patrząc
kamil-tumuletz - Dobra - bez hejtu tak na serio, facet poleciał w kosmos, zjadł piero...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kamil-tumuletz
kamil-tumuletz
29.07.2025, 07:56:45 via iOS
  • 17
@Grymas-Tysiaclecia insynuowanie to marny argument - mam lepsze insynuacje - na podstawie wszystkiego co w necie znalazł chat gpt i grok https://www.wykop.pl/wpis/82513599

Facet z takim dorobkiem NIE MA NIC DO POWIEDZENIA o tym locie oprócz srania i pierogów? Serio?
  • Odpowiedz
kamil-tumuletz
kamil-tumuletz
29.07.2025, 08:15:01 via iOS
  • 19
@Grymas-Tysiaclecia tak bo bełkot groka jest na podstawie wszystkich artykułów z googla na ten temat a nie wierzeń wykopków, skoro facet z takim dorobkiem jaki jest opisywany gada o pierogach zamiast kosmosie i promieniowaniu, rozdaje autografy na festynach z dodą i wszędzie wlecze swoją żonę której nazwisko przyjął w tym roku przed lotem - to można mieć poważne wątpliwości co do istoty tego wydarzenia.

Potrafisz merytorycznie coś innego na ten temat
  • Odpowiedz
Marcin_L
Marcin_L
28.07.2025, 14:31:05 via Wykop
  • 101
Jeździ po festiwalach i na testy pierogow - co za człowiek. Nie moze walczyc na Female MMA przeciwko patusom z internetu jak to robią normalni sławni ludzie ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tom3k86
tom3k86
tom3k86
29.07.2025, 09:45:04 via Wykop
  • 25
@Marcin_L: Spokojnie, mamy dopiero lipiec. Jak mięśnie odbuduje po kosmosie to pojawią się oferty...
  • Odpowiedz
Ajdi
Ajdi
Ajdi
29.07.2025, 10:51:07 via Wykop
  • 8
@Marcin_L: Na początku go ceniłem ale teraz to co robi to nic innego jak psucie swojego wizerunku.
  • Odpowiedz
daniel-doe
daniel-doe
daniel-doe
29.07.2025, 02:31:43 via Wykop
  • 83
Kolejny naturalny etap to Taniec z gwiazdami, potem FameMeMeMa (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FoolyKewly
FoolyKewly
28.07.2025, 20:54:26 via Wykop
  • 68
Żonka to zaraz OnlyFansa otworzy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

t.....x
t.....x
konto usunięte 29.07.2025, 10:50:34 via Wykop
  • 38
@FoolyKewly:
t.....x - @FoolyKewly:

źródło: mis

Pobierz
  • Odpowiedz
SpasticInk
SpasticInk
29.07.2025, 11:10:41 via Wykop
  • 42
@trux: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SpasticInk - @trux: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Gw-UHwMWIAESIPA

Pobierz
  • Odpowiedz
t.....j
t.....j
konto usunięte 29.07.2025, 07:44:06 via Wykop
  • 49
W "The Big Bang Theory" Howard cały czas chwalił się, że jest kosmonautą. No to znajomi tak tym poirytowani wysłali mu filmik:

Wg mnie najlepsze cameo w serialu.
t.....j - W "The Big Bang Theory" Howard cały czas chwalił się, że jest kosmonautą. N...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

digital-nexus
digital-nexus
Autor
29.07.2025, 07:56:07 via Wykop
  • 11
@trzonek_od_lopaty_kobiety_upadlej: Dzięki, dodajemy do artykułu! :D
  • Odpowiedz
fruziazuzia
fruziazuzia
29.07.2025, 09:36:49 via Wykop
  • 26
@trzonek_od_lopaty_kobiety_upadlej: Howard przynajmniej w końcu się zreflektował.
  • Odpowiedz
enten
enten
enten
29.07.2025, 10:06:49 via Wykop
  • 44
No byłem w Kosmosie, fajnie było.
A jadłem pierogi, jadłem.
Smaczne były.
No ogólnie mogę powiedzieć, że w kosmosie fajnie a na stacji też super!
Każdemu polecam, gdyby ktoś miał okazję polecieć.
enten - No byłem w Kosmosie, fajnie było.
A jadłem pierogi, jadłem.
Smaczne były. 
No...

źródło: 1569304919469-mo6mp0%252Fprod%252Fbinary%252F2023%252F9%252F16%252F10%252Fslawosz+kr+1.mp4_1694854048102-00001

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
29.07.2025, 12:23:10 via Wykop
  • 8
@enten: essa
  • Odpowiedz
malin90
malin90
malin90
29.07.2025, 07:40:35 via Wykop
  • 43
Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest Miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo!
malin90 - Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ...

źródło: z27036463AMP

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3049
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2436
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2025
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1789
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1793
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia