Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Piszę to jako anon gdyż za dużo osób mnie tu zna xD.
Słuchajcie, kieruję to do ludzi którzy mają NAPRAWDĘ pojęcie o dietetyce i budowaniu sylwetki a nie do trejnerów personalnych czy innych kołczy typu ujemny bilans kaloryczny to chudnięcie xD. Jeśli należysz do tej grupy to możesz trollować ale będzie to obsikane ciepłym moczem co najwyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam długi staż na siłowni, dawniej brałem koks i wyglądałem jak niedźwiedź. Teraz mam perfecto wagę i zarys mięśni oraz ułożoną dietę. Ale mam bęben i żadne czary mary nie działają. No czyli jednak nie perfecto xD.

Obecnie jestem na 1800kcal mimo że BMR to 2300kcal przy czym nie odliczam kalorii spalonych na treningu, który robię codziennie a zdarza się nawet dwa razy dziennie. Innymi słowy mam blisko 1000kcal ujemny bilans a, fanfary, tyję. Jeżeli jest to dla ciebie niemożliwe to proszę scroluj dalej.

Doszedłem do wniosku, że to nie chodzi o kalorie. To musi być coś innego. Ale co?
Czy to możliwe że tak już mam genetycznie i nie zrobię six packa choćbym się zesrał? Mój brat też dużo ćwiczy i ma nawet trenera a też nie może zrobić brzucha.
Zaczynam wierzyć, że to może być genetyka.
Albo co innego? Może coś jest w jedzeniu? Gotuję sam ze zdrowych mięs. Dieta jest ok.
Napiszcie co myślicie.
Aha brak używek, żadnych. Może warto coś dodać? Ponoć palenie pomaga niektórym. Sam nie wiem. Czy zostaje tylko clen?
Pozdro
#mikrokoksy #fitness #mirkokoksy #silownia #cwiczzwykopem #kulturystyka #doping



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 79
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Pojawiło się kilka idiotyzmów z kaloriami jak zawsze ale jest też kilka ciekawych spostrzeżeń.

Ta insulina. Ktoś by to mógł rozwinąć?

Wada podstawy raczej nie.

Koks brałem 10 albo więcej lat temu.

I jeszcze ten metabolizm. Ktoś pisał że mógł bardzo się obniżyć. Ale żeby aż tak? I jak to możliwe że mam siłę ćwiczyć, grać w kosza i jeszcze biegać? Przypominam na deficycie 1000kcal.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim z liczeniem kalorii chodziło mi o uwzględnienie np soków, napoi izotonicznych, wszystkiego co może mieć chodź odrobinę cukru. Czasami ludzie liczą tylko posiłki. A insulina i jej poziom mają ogromny wpływ na odkładanie się tłuszczu i mechanizm czerpania energii przez organizm.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): W poniedziałek obniżyłem jeszcze kaloryczność o 200. Dzisiaj waga pokazuje 1kg więcej. Jeszcze raz ktoś napisze że ujemny bilans to chudnięcie to dam mu klapsa z otwartej. Nie chcę tu takich głupców więc jeśli tak myślisz to wypad.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): I jeszcze jedno bo kilka osób jak zwykle próbuje być mądrymi i dawać złote rady couchów z internetow. Mam 20 lat doświadczenia, potrafię schudnąć. ALE JA NIE PYTAM JAK SCHUDNĄĆ. Bo ja nie jestem ulany, definicje mięśni są bardzo widoczne, szczególnie góra. Jedyne co to nie mogę dobić się do abdominals.

  • Odpowiedz
Obecnie jestem na 1800kcal mimo że BMR to 2300kcal przy czym nie odliczam kalorii spalonych na treningu, który robię codziennie a zdarza się nawet dwa razy dziennie. Innymi słowy mam blisko 1000kcal ujemny bilans a, fanfary, tyję.


@mirko_anonim: Dla niedowiarków, to co opisuje OP jest jak najbardziej możliwe. Schorzenie, które dotknęło OPa nosi nazwę LHC i jest badane od jakiegoś czasu przez naukowców w Genewie. Ciało OPa uzyskuje 2300 kcal w
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @AltCtrlSpace no niestety trole to plaga dzisiejszego internetu i nic nie da się z tym zrobić. Drugą plagą są wszystkowiedzący, którzy myślą że wiedzą wszystko bo poczytali jakieś podstawy. Ja ich zlewam bo to są ludzie nie warci mojego splunięcia.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @BeDoEl boję się że możesz mieć rację i dlatego nie robię badań. Chociaż dwa lata temu miałem robione badania i wszystko było ok.
Problem nie jest w chudnięciu bo czasami robię dietę z samych jajek, dosłownie, i chudnę nawet 7kg. Z tym, że nawet wtedy nie chudnę na brzuchu z przodu.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
1. masz jakas wade postawy/przerosniete narzady od sterydow
2. masz po prostu jeszcze duzo tluszczu, a jest do dociecia jeszcze z 5-10kg - zanizasz sobie poziom bf'a jak praktycznie kazdy
3. masz zaburzony obraz wlasnej sylwetki
Poprosimy o zdjecie sylwetki do oceny, na pewno jakies zrobiles przez tyle lat cwiczen, a jak nie to zajmie ci to doslownie 3min, twarz tez bez problemu zamazesz np w paincie
  • Odpowiedz