Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Piszę to jako anon gdyż za dużo osób mnie tu zna xD.
Słuchajcie, kieruję to do ludzi którzy mają NAPRAWDĘ pojęcie o dietetyce i budowaniu sylwetki a nie do trejnerów personalnych czy innych kołczy typu ujemny bilans kaloryczny to chudnięcie xD. Jeśli należysz do tej grupy to możesz trollować ale będzie to obsikane ciepłym moczem co najwyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam długi staż na siłowni, dawniej brałem koks i wyglądałem jak niedźwiedź. Teraz mam perfecto wagę i zarys mięśni oraz ułożoną dietę. Ale mam bęben i żadne czary mary nie działają. No czyli jednak nie perfecto xD.

Obecnie jestem na 1800kcal mimo że BMR to 2300kcal przy czym nie odliczam kalorii spalonych na treningu, który robię codziennie a zdarza się nawet dwa razy dziennie. Innymi słowy mam blisko 1000kcal ujemny bilans a, fanfary, tyję. Jeżeli jest to dla ciebie niemożliwe to proszę scroluj dalej.

Doszedłem do wniosku, że to nie chodzi o kalorie. To musi być coś innego. Ale co?
Czy to możliwe że tak już mam genetycznie i nie zrobię six packa choćbym się zesrał? Mój brat też dużo ćwiczy i ma nawet trenera a też nie może zrobić brzucha.
Zaczynam wierzyć, że to może być genetyka.
Albo co innego? Może coś jest w jedzeniu? Gotuję sam ze zdrowych mięs. Dieta jest ok.
Napiszcie co myślicie.
Aha brak używek, żadnych. Może warto coś dodać? Ponoć palenie pomaga niektórym. Sam nie wiem. Czy zostaje tylko clen?
Pozdro
#mikrokoksy #fitness #mirkokoksy #silownia #cwiczzwykopem #kulturystyka #doping



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 79
  • Odpowiedz
@SzczeryChopak Twój poziom przy moim to jak Pana Stasia z kratą browarów do olimpijczyka w sporcie wyczynowym. Jesteś moim jodą. Podpowiem ci jednak, że skoro wspomniałeś o deficycie kalorycznym to naprawdę nie masz bladego pojęcia o temacie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: pod wzgledem naturalnego wyciskania raw juniorow w polsce bylem w top 10 w mojej kategori wagowej (liczac cala historie z open powerlifting ) takze cos niecos wiem o treningu i zarciu, takze powiadam ci zebys ograniczyl slodyczne, slodkie napoje i zaraz schudniesz
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): Ok dzięki wszystkim za pomoc, w sumie większość nie ma pojęcia o żywieniu i jak działa organizm, powtarzają tylko utarte schematy nawet wobec faktów. Życzę wam więcej zaparcia i może kiedyś nauczycie się, że życie jest nieco bardziej skomplikowane.
Na szczęście istnieją też zagraniczne grupy gdzie są ludzie, którym nie jest obcy tego typu przypadek. Miłego dnia.

  • Odpowiedz